دانلود فیلتر شکن Axe VPN برای کامپیوتر


دانلود فیلتر شکن Axe VPN برای کامپیوتر

دانلود فیلتر شکن Axe VPN نسخه جدید

فیلتر شکن ‌های زیادی در بازار وجود دارند. که شما می‌ توانید از آن ها برای دریافت خدمات وی پی ان و قدرت لازم برای دور زدن انواع محدودیت ‌ها استفاده کنید. یکی از هزاران فیلتر شکن موجود در بازار، برنامه Axe VPN است. که شما می‌ توانید آن را به راحتی از طریق گوگل پلی دانلود و نصب کنید. پس از نصب به راحتی می توانید از خدمات موجود در آن برای دسترسی به خدمات بین المللی استفاده کنید.

سرور های پرتعداد Axe VPN جهت مروری آزادانه

این برنامه از تعداد زیادی سرور برخوردار است. که طبق ادعای سازندگان برنامه می‌ توانند قدرت لازم برای مروری آزادانه در اینترنت را برای شما فراهم کنند. و امکان دسترسی شما را به خدمات مسدود شده موجود در سایت ها و برنامه های فیلتر شده ممکن کنند.

Screenshot image

بدون نیاز به ثبت نام و‌ پیکربندی

استفاده از این برنامه بسیار ساده و راحت است. چرا که برای استفاده از آن شما هیچگونه نیازی به ثبت نام و پیکربندی ندارید. و می‌ توانید به صورت مستقیم از خدمات این برنامه استفاده کنید. ضمن اینکه این برنامه دارای یک رابط کاربری ساده و کاربردی است. که امکان استفاده از خدمات را تنها با چند کلیک ساده فراهم می‌ کند.

Screenshot image

استفاده از فیلتر شکن Axe VPN به دلیل ویژگی های امنیتی عالی

این برنامه امنیتی مناسب را برای شما هنگامی که از آن استفاده می‌ کنید فراهم می‌ کند. چرا که داده‌ های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می کند. همچنین این برنامه تحت هیچ شرایطی هیچگونه از اطلاعات شما را ذخیره نمی‌ کند. تا آسیب پذیری شما را کاهش دهد. بنابراین می تواند برنامه مناسبی برای شما باشد.
همچنین شما به کمک این برنامه می ‌توانید مروری ناشناس را در اینترنت انجام دهید. چرا که این برنامه هنگام استفاده موقعیت جغرافیایی اصلی شما را پنهان می‌ کند. و آن را با یک آی پی جعلی جایگزین می‌ کند. تا تمامی فعالیت‌ های آنلاین شما به صورت ناشناس در بیاید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *