نحوه ی اتصال پایدار و قوی به فیلترشکن azad dou mix vpn


نحوه ی اتصال پایدار و قوی به فیلترشکنazad dou mix vpn

دانلود فیلتر شکن azad dou mix vpn

با دانلود نسخه جدید فیلتر شکن azad dou mix vpn نه تنها قادر به رفع انسداد خدمات محدود یا سانسور شده مانند فیس بوک و یوتیوب هستید. بله می توانید تمامی سایت هایی که در کشور شما در دسترس نیست را به راحتی دور بزنید و با سرعت بالا آن ها را مرور کنید .برای اینکه بتوانید از خدمات این برنامه استفاده کنید شما در ابتدا لازم است یک رمز عبور و نام کاربری برای خود قرار دهید. تا در این صورت بتوانید وارد این فیلتر شکن شوید و از خدمات آن استفاده کنید که این مورد می‌ تواند امنیت شما را افزایش دهد.

دسترسی به سرور های نامحدود فیلترشکن azad dou mix vpn

اتصال کشور را  در سراسر آمریکا، انگلستان، اروپا، آسیا، استرالیا و هند فراهم می کند. به دلیل اینکه هیچ محدودیتی در انتخاب سرور ها وجود ندارد، می توانید مکان ها را هر چند بار که می خواهید مطابق با نیاز های خود تغییر دهید.

امکان حذف داده های ذخیره شده با فیلتر شکن azad dou mix vpn

امنیت حریم خصوصی شما موضوعی بسیار مهم و ضروری است. که اگر یک فیلتر شکن آن را رعایت نکند نمی‌ توانید از خدمات جهانی با خیال راحت استفاده کنید.اما این برنامه برای اینکه بتواند خیال شما را از بابت حریم خصوصیتان راحت کند اقدامات گوناگونی را در نظر گرفته است. ضمن اینکه قابلیتی را ایجاد کرده است که شما می‌ توانید به راحتی داده‌ های ذخیره شده در این برنامه را حذف کنید. تا آسیب پذیری شما در برابر خطرات احتمالی تا حد زیادی کاهش پیدا کند و بتوانید مروری مطمئن و به دور از نظارت را داشته باشید.شما می توانید به راحتی این برنامه را بر روی گوشی همراه یا کامپیوتر خود نصب کنید تا به شما کمک کند بازی های دلخواهتان را با خیال راحت دانلود و با سرعت بالا انجام دهید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *