دانلود فیلتر شکن Azad VPN نسخه اصلی + برای اندروید


دانلود فیلتر شکن Azad VPN نسخه اصلی + برای اندروید

فیلتر شکن رایگان آزاد وی پی ان با لینک دانلود

ما می توانیم به کمک فیلتر شکن قدرتمند Azad VPN انواع محدودیت های اینترنتی را کنار بگذاریم. و به خدمات دلخواهمان در سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنیم بدون اینکه مشکلی گریبان گیر ما شود و یا خطری امنیت سایبری ما را تهدید کند. چرا که این برنامه از به روز ترین اقدامات امنیتی و پرسرعت ترین سرور های ممکن برخوردار می‌ باشد. و می‌ تواند به ما در این راه کمک شایانی کند.

دریافت اتصال پرقدرت با سرور های برنامه Azad VPN

همانطور که بالاتر به آن اشاره ای مختصر شد، سرور های این برنامه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. و می توانند بهترین سرعت اتصال را به صورت پایدار برای ما ایجاد کنند. در نتیجه ما می‌ توانیم با دانلود و نصب این برنامه از طریق گوگل پلی و سایت های مختلف، از بهترین سرعت ممکن برخوردار شویم. و تمامی فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت را در زمان کوتاهی دور بزنیم.

استفاده از خدمات فیلتر شده

به کمک فیلتر شکن مناسب آزاد وی پی ان ما می توانیم به راحتی از انواع خدمات فیلتر شده استفاده کنیم. برای مثال می توانیم برای سرگرم کردن خود و پر کردن اوقات فراغتمان به تماشای آنلاین فیلم و سریال از سایت های بین المللی با بالاترین کیفیت بپردازیم. یا به کمک سرعت بالای این برنامه، بازی های فیلتر شده را رفع انسداد کنیم و از یک گیم پلی روان برخوردار شویم. همچنین گفتنی است این برنامه می تواند به راحتی فیلترینگ اعمال شده بر شبکه های اجتماعی محبوب را رفع کند.

پنهان کردن آدرس آی پی واقعی ما به وسیله برنامه Azad VPN

همانطور که در ابتدا گفته شد این برنامه از به روز ترین خدمات امنیتی برای افزایش امنیت اطلاعات ما استفاده می کند. از مهم ترین اقدامات امنیتی این برنامه می توان به پنهان کردن موقعیت جغرافیایی اصلی ما اشاره کرد. در واقع با استفاده از ساختن یک آی پی جدید، این مهم را ممکن می کند. و به ما این امکان را می دهد با متصل شدن به سرور های این برنامه بدون اینکه فعالیت های آنلاینمان قابل ردیابی و شناسایی باشد، در اینترنت به گشت و گذار بپردازیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *