اتصال به B3 VPN با سرعت بالا و قدرت پایدار


اتصال به B3 VPN با سرعت بالا و قدرت پایدار

نصب وی پی ان سریع B3 VPN با خدمات به روز

فیلتر شکن B3 VPN یکی از ارائه دهندگان خدمات وی پی ان باکیفیت بسیار بالا می‌ باشد. این برنامه از پروتکل های مختلف استفاده می‌ کند. تا بهترین سرعت ممکن برای برقراری اتصالی پایدار به منظور رفع انسداد کردن انواع محدودیت ‌ها را برای شما فراهم کند. همین ویژگی باعث می شود که شما همیشه به اینترنت جهانی و بدون فیلتر دسترسی داشته باشید.

برنامه B3 VPN دارای خدمات رایگان محدود

اگرچه شما می‌ توانید به صورت رایگان از این برنامه استفاده کنید. اما شما برای استفاده رایگان از برنامه دارای محدودیت هستید. و وقتی که اتصال شما به سرور ها برقرار می‌ شود تنها به مدت ۳۰ دقیقه می‌ توانید از این برنامه استفاده کنید. همچنین نیاز به تماشای تبلیغات برای استفاده از برنامه دارید.

دارای قابلیت کیل سوییچ

این برنامه دارای قابلیت کیل سوییچ می‌ باشد. که به شما این امکان را خواهد داد در امنیت بیشتری در اینترنت گشت و گذار کنید. چرا که این قابلیت باعث می‌ شود که هر زمان که اتصال شما به صورت ناگهانی به سرور ها قطع شد. اینترنت شما خاموش شود و در برابر خطرات احتمالی محافظت خواهید شد.

روش اتصال به سرور های باکیفیت موجود در برنامه B3 VPN

همان طور که در فیلم مشاهده خواهید کرد، به دلیل کیفیت بالایی که سرور های این برنامه دارند، اتصال شما در کوتاه ترین زمان برقرار می شود. و شما وارد دنیای بدون محدودیت اینترنت خواهید شد. فقط کافی است که بر روی گزینه کانکتینگ این برنامه کلیک کنید تا بتوانید در یک چشم هم زدن اتصالی قوی برای خود ایجاد کنید.

دسترسی به خدمات جدید و به روز

از آنجایی که این برنامه یکی از فیلتر شکن‌ های جدید می‌ باشد. دارای خدمات به روز و باکیفیت است. به طوری که بهترین سرعت اتصال را در بستری ایمن و مناسب در اختیار شما خواهد گذاشت.
همچنین به دلیل تعداد کم کاربران این برنامه، سرعت به وجود آمده برای شما بسیار بالاتر خواهد بود. چرا که ترافیک کاربران بین سرورها پخش خواهد شد. و شما دچار افت کیفیت و سرعت نخواهید شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *