دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن Baba VPN بدون‌ قطعی


دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن Baba VPN بدون‌ قطعی

دانلود فیلتر شکن Baba VPN برای گوشی

امروزه همانطور که همه شما می ‌دانید فیلتر شکن‌ ها به ابزاری ضروری برای تمامی دستگاه‌ ها تبدیل شده‌ اند. که به همین دلیل تعداد آن ها بسیار افزایش یافته است. اما همه آن ها قادر به ارائه خدمات نیستند. چرا که با افزایش محدودیت ‌ها قدرت این ابزارها پایین ‌تر آمده است. و تمامی فیلتر شکن ‌های ضعیف و کم کیفیت از دسترس خارج شده اند. پس انتخاب یک فیلتر شکن بسیار مهم می‌ باشد. یکی از وی پی ان ‌هایی که بسیار ناشناخته می‌ باشد، فیلتر شکن Baba VPN است که طبق ادعای سازندگانش فیلتر شکنی مناسب است.

برنامه Baba VPN، راه حل نهایی شما برای یک تجربه آنلاین سریع و امن می باشد. زیرا در عصر دیجیتال امروز، حفاظت از داده های حساس و حفظ حریم خصوصی شما در هنگام مرور اینترنت بسیار مهم است. این برنامه یک برنامه VPN قدرتمند و قابل اعتماد که برای ارائه حداکثر امنیت، ناشناس بودن و اتصال یکپارچه طراحی شده است.

Screenshot image

تعداد بسیار بالای سرور ها

این برنامه سرور های پرتعداد را در اختیار شما قرار می‌ دهد. تا شما بتوانید به هر کدام یک از آن ها که نیاز داشتید متصل شوید. و از قدرت کافی برای دور زدن انواع محدودیت‌ ها در اینترنت استفاده کنید. بنابراین می‌ توان گفت که کیفیت و تعداد سرور ها از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که حتی اگر سرور ها از کیفیت بالایی برخوردار باشند، اما کم تعداد باشند. به دلیل افزایش ترافیک کاربران سرور ها دچار افت کیفیت و سرعت خواهند شد.

Screenshot image

آیا فیلتر شکن Baba VPN می تواند حریم خصوصی شما را افزایش دهد؟!

خیر، امنیتی که این برنامه برای حریم خصوصی شما فراهم می‌ کند بسیار ضعیف می‌ باشد. چرا که این برنامه برخلاف بسیاری از فیلتر شکن‌ های مطمئن و ایمن یک سری از داده ‌های خصوصی را ذخیره می‌ کند. این ویژگی سبب می‌ شود که آسیب پذیری شما در برابر خطرات احتمالی تا حد زیادی افزایش پیدا کند.
همچنین برنامه ممکن است یک سری از اطلاعات خصوصی شما را با اشخاص ثالث همرسانی کند. که این ویژگی حریم خصوصی شما را تا حد زیادی کم کیفیت می‌ کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *