دانلود فیلتر شکن جدید Baby Gang VPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن جدید Baby Gang VPN برای اندروید

فیلتر شکن Baby Gang VPN با لینک مستقیم + رایگان

کاربران اینترنتی نیاز به فیلتر شکنی قوی و قدرتمند دارند تا بتوانند از بسیاری از خدمات اینترنتی که به دلیل محدودیت‌ ها دیگر قابل دسترسی نیستند، استفاده کنند. اما با پیشرفت این محدودیت‌ ها بسیاری از فیلتر شکن‌ ها دیگر قادر به ارائه خدمات پرقدرت نخواهند بود. یکی از فیلتر شکن ‌های گمنام که طبق ادعای سازندگانش از قدرت بسیار بالایی برخوردار است، برنامه Baby Gang VPN می باشد. شما می‌ توانید به راحتی این برنامه را از طریق گوگل پلی دانلود و بر روی دستگاه خود نصب کنید و از خدمات آن استفاده کنید.

برنامه Baby Gang VPN یک اتصال اینترنتی امن را برای شما فراهم می کند. همچنین این وی پی ان یک برنامه سریع است که خدمات خود را به صورت رایگان ارائه می دهد. پس شما برای استفاده از آن نیازی به پیکربندی ندارید، فقط کافیست روی یک دکمه کلیک کنید، تا بتوانید به صورت ایمن و ناشناس به اینترنت دسترسی داشته باشید.

Screenshot image

سرور های باکیفیت و قوی برنامه Baby Gang VPN

سازندگان این برنامه ادعا می‌ کنند که این برنامه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. بنابراین می‌ توانیم نتیجه بگیریم که سرور های آن باید از قدرت زیادی برخوردار باشند. تا بتوانند قدرت لازم به منظور دور زدن انواع محدودیت ‌ها را برای ما فراهم کنند. در غیر این صورت این فیلتر شکن به درد هیچکس نخواهد خورد.

Screenshot image

عدم نیاز به ثبت نام

شما برای استفاده از این برنامه هیچگونه نیازی به ثبت نام و پیکربندی ندارید. و می‌ توانید مستقیماً از خدمات موجود در برنامه استفاده کنید. که در وقت شما صرفه‌ جویی خواهد شد.

حفظ حریم خصوصی

این برنامه امنیت بسیار مناسبی را برای حریم خصوصی شما فراهم می‌ کند. چرا که به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی اطلاعاتی را ذخیره نمی ‌کند. در نتیجه آسیب پذیری شما در برابر حملات احتمالی بسیار کاهش پیدا خواهد کرد. همچنین داده های شما و فعالیت هایتان در اینترنت شناسایی نمی شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *