روش دریافت برنامه جدید Bado vpn با بهترین سرعت اتصال


روش دریافت برنامه جدید Bado vpn با بهترین سرعت اتصال

نصب فیلتر شکن فعال Bado vpn برای گوشی های شیائومی

همانطور که می‌ دانید کشور ایران یکی از محدود ترین اینترنت ‌ها را در سراسر جهان دارا می‌ باشد. که باعث شده است شما مجبور باشید برای استفاده از خدمات بین ‌المللی از برنامه ‌هایی نظیر فیلتر شکن Bado vpn استفاده کنید. این برنامه به شما امکان گشت و گذار کردن به صورت نامحدود را هدیه خواهد کرد.

۱_ سرور های قوی

مهم ترین دلیلی که باعث شده است این برنامه بتواند انواع محدودیت‌ های اعمال شده بر اینترنت و سایت‌ ها و برنامه‌ های مختلف را برای شما دور بزند. قدرت بالای سرور هایش می‌ باشد. این برنامه که در سراسر نقاط جهان خصوصاً در کشور آمریکا دارای سرور می‌ باشد. به شما امکان دسترسی به خدمات جهانی را می‌ دهد.

۲_ اتصال راحت و آسان به Bado vpn

روش استفاده از این برنامه کاری بسیار ساده و آسان می‌ باشد. چرا که این برنامه از یک رابط کاربری مناسب برخوردار است. که با حذف گزینه ‌های اضافی کار را برای شما بسیار راحت‌ تر کرده است. تنها کاری که برای متصل شدن به سرور های این برنامه و دسترسی به خدمات وی پی ان نیاز دارید که انجام دهید، زدن دکمه اتصال می‌ باشد.

۳_ شیوه اتصال به سرور های Bado vpn چگونه است؟!

همان طور که گفته شد، شما باید بر روی دکمه اتصال ضربه بزنید. با انجام این کار این برنامه به صورت کاملاً خودکار بهترین سرور را برای شما شناسایی می‌ کند و شما را به آن متصل می‌ کند. همچنین اتصال دستی نیز امکان‌ پذیر است که می‌ توانید با مراجعه به لیست سرور ها این کار را انجام دهید.

۴_ مناسب برای استفاده از شبکه های اجتماعی

از آنجایی که این برنامه از قدرت و سرعت بسیار بالایی برخوردار است. می‌ تواند گزینه مناسب برای دور زدن انواع محدودیت ‌های اینترنتی باشد. خصوصا فیلترینگی که بر شبکه ‌های اجتماعی محبوب نظیر تلگرام، اینستاگرام و سایر موارد اعمال شده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *