دانلود فیلتر شکن قوی Bamboo VPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن قوی Bamboo VPN برای اندروید

نسخه جدید برنامه بامبو وی پی ان با لینک مستقیم

یکی از مهمترین مشکلاتی که اکثر کاربران اینترنت در کشور ایران با آن مواجه هستند، محدودیت‌ های اعمال شده بر اینترنت می باشد. این محدودیت ها سبب شدند که کاربران از خدمات اینترنتی محروم شوند. در واقع بسیاری از افراد توانایی استفاده از تمام ظرفیت های اینترنت را ندارند و مجبور هستند که از برنامه‌ های مختلف استفاده کنند. تا بتوانند این محدودیت‌ها را دور بزنند.
با نصب برنامه Bamboo VPN که فیلتر شکنی مطمئن و پرقدرت می باشد می توانید نیاز های خود را برطرف کنید.

امنیت حریم شخصی با فیلتر شکن Bamboo VPN

یکی از اولویت های این برنامه فراهم کردن بستری است که کاربر بتواند با خیالی راحت و آسوده از این برنامه استفاده کند. در واقع این موضوع نشان از اهمیت امنیت و حریم شخصی کاربر برای برنامه است. این وی پی ان در این راستا اقداماتی را انجام داده است. که کاربر بتواند با بالاترین درجه اطمینان از این برنامه استفاده کند.

این برنامه تعهداتی را به کاربران داده است که طبق این تعهدات باعث می شود که برنامه به هیچ عنوان هیچگونه سابقه ای از مرور و اطلاعاتی را از کاربران ذخیره نکند. یا در اختیار دیگران قرار ندهد. این موضوع سبب شده است که کاربران این برنامه را به عنوان فیلتر شکن گوشی خود خود انتخاب کنند. و از آن به عنوان راهی برای مقابله با محدودیت ها استفاده کنند.

Image result for Bamboo VPN

خدمات با کیفیت و رایگان برنامه Bamboo VPN

از دیگر نکاتی که سبب شده است تا کاربران این برنامه را به عنوان فیلتر شکن گوشی خود استفاده کنند. رایگان بودن تمام خدمات و ویژگی های این برنامه می باشد. بدین معنا که شما برای استفاده از این برنامه نیازی به هزینه کردن نخواهید داشت. قابل ذکر است که این برنامه با وجود رایگان بودن از خدمات با کیفیت و بی نظیر برخوردار می باشد. به گونه ای که بسیاری از خدمات آن با وجود رایگان بودن قابلیت رقابت با سایر برنامه های پولی هم رده خود را نیز دارد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *