دانلودفیلترشکن Baruch vpn نسخه ی مود شده


دانلودفیلترشکن Baruch vpn نسخه ی مود شده 

دریافت فیلتر شکن Baruch vpn رایگان و بدون هیچ گونه قطعی

روش استفاده از فیلتر شکنBaruch vpn  و سرور هایش

استفاده از این ابزار بسیار آسان است . پس از باز کردن برنامه و ضربه زدن روی دکمه بزرگ در صفحه اصلی ، در عرض چند ثانیه به یک شبکه امن به صورت تصادفی متصل می شوید . حتی می توانید خودتان سرور مورد نظرتان را از بین سرور های مختلفی که وجود دارد را بر اساس سرعت و کشور آن انتخاب و بر روی آن کلیک کنید تا اتصال برقرار شود .

عملکرد آنتی ویروسی فیلتر شکن Baruch vpn

یکی از خصوصیات بی نظیر این وی پی ان، محافظت از دستگاه شما می باشد. این برنامه ضمن رمزگذاری اتصالات شما برای جلوگیری از هک شدن دستگاهتان به عنوان یک آنتی ویروس نیز عمل میکند. و هنگامی که شما قصد ورود به سایت های مخرب و یا فیشینگ را داشته باشید، با جلوگیری کردن از این کار موجب محافظت شما میشود. همچنین اگر ناخواسته قصد نصب بد افزار ها را داشته باشید با نشان دادن اعلان اخطار از این کار شما جلوگیری کرده و مانع از آسیب دیدن دستگاه شما میشود.

اتصال به سرور های پر سرعت فیلتر شکن Baruch vpn

این فیلتر شکن به صورت اتوماتیک کشور شما را تشخیص خواهد داد و شما را به نزدیک ترین و سریع ترین سرور متصل خواهد کرد.همچنین می‌توانید سرور مورد نظرتان را انتخاب و‌بر روی آن کلیک کنید تا اتصالی ایمن برای شما برقرار شود . در نتیجه اتصال شما بسیار سریع تر از دیگر وی پی ان ها و پروکسی ها خواهد بود.

فیلتر شکنBaruch vpn با تغییر زبان

علاوه بر آن این فیلتر شکن چون یک برنامه جهانی می‌ باشد دارای زبان‌ های مختلف می‌ باشد. تا ما به راحتی بتوانیم زبان برنامه را تغییر دهیم و حتی اگر کاربران خارجی از این برنامه استفاده کنند. چون تغییر زبان امکان‌ پذیر است می‌ توانند از خدمات این برنامه بهره ببرند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *