دانلود فیلتر شکن سریع و پرقدرت Bau VPN برای گوشی


دانلود فیلتر شکن سریع و پرقدرت Bau VPN برای گوشی

نصب Bau VPN مناسب برای تماشای فیلم

یکی از مشکلاتی که همه کاربران امروزه با آن دست و پنجه نرم می ‌کنند. محدودیت‌ های اعمال شده بر سایت‌ های بین ‌المللی می‌ باشد. به دلایل مختلف اینترنت کشور ایران به صورتی دچار فیلترینگ شده است که حتی بعضی از ساده ‌ترین خدمات بین‌ المللی نیز گاهاً دچار فیلترینگ شده ‌اند.
پس با این شرایط موجود کاربران مجبور به استفاده از فیلتر شکن های قدرتمند و سریع می‌ باشند. یکی از فیلتر شکن‌ های موجود در بازار برنامه Bau VPN است. که شما می‌ توانید از آن برای دور زدن محدودیت ‌ها استفاده کنید.

استفاده راحت از خدمات رایگان برنامه Bau VPN

شما می ‌توانید بدون پرداخت هزینه از خدمات وی پی ان موجود در این برنامه استفاده کنید. این بدان معنی است که یعنی شما هم می‌ توانید به صورت کاملاً رایگان این برنامه را از طریق گوگل پلی نصب کنید. و هم به صورت آزادانه در اینترنت گشت و گذار کنید.

Screenshot image

سرور های متنوع و قوی

این برنامه دارای سرور های زیادی در سراسر نقاط جهان می‌ باشد. که این موضوع سبب می‌ شود شما بتوانید در هر کجا به اینترنت آزاد و بدون فیلترینگ دسترسی داشته باشید. و هنگام نیاز با متصل شدن به یکی از این سرور ها از قدرت و سرعت لازم برای دور زدن محدودیت‌ ها برخوردار شوید.

Screenshot image

قابلیت مشاهده اطلاعات اتصال و مرور ناشناس

هنگامی که اتصال شما به سرور های این برنامه انجام شود. این برنامه دو گزینه برای شما نمایش خواهد داد. یکی از آن ها این است که با کلیک بر روی آن می‌ توانید به صورت ناشناس در اینترنت گشت و گذار کنید. چرا که آی پی شما را تغییر می‌ دهد و از این طریق باعث می‌ شود هیچ کدام از فعالیت‌ های شما قابل ردیابی نباشد.
گزینه دیگر اطلاعات اتصال شما می‌ باشد. که می‌ توانید با زدن آن این اطلاعات را به راحتی مشاهده کنید و مرور خود را مدیریت کنید.

حل مشکلات در آپدیت جدید Bau VPN

این برنامه دارای باگ های زیادی بود که همین موضوع باعث نارضایتی کاربران شده بود. اما این برنامه با دادن نسخه جدید این مشکلات را حل کرده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *