دانلود فیلتر شکن bear VPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن bear VPN برای اندروید

دانلود نسخه اصلی bear VPN برای کامپیوتر

یکی از فیلتر شکن‌ های مناسب موجود در بازار فیلتر شکن bear VPN است. این برنامه که دارای خدمات بسیار باکیفیت می‌ باشد. می‌ تواند به شما کمک کند که به تمامی محتواهای مورد نیازتان در اینترنت دسترسی پیدا کنید. و با دور زدن محدودیت‌ های اعمال شده بر آن از خدمات اینترنت بین‌ الملل در کوتاه ‌ترین زمان ممکن برخوردار شوید.

قدرت بالای سرور های برنامه bear VPN

این برنامه از سرور های پرتعداد و بسیار قدرتمند برخوردار است. که می‌ تواند به شما قدرت لازم به منظور دور زدن انواع محدودیت ‌ها را هدیه کند. تا شما بتوانید از تمامی ظرفیت ‌های اینترنت برخوردار شوید.

Screenshot image

بدون پرداخت هزینه

شما می‌ توانید به کمک این برنامه از خدمات وی پی ان به صورت کاملاً رایگان برخوردار شوید. یعنی بدون پرداخت هیچگونه هزینه ‌ای می‌ توانید قدرت لازم برای استفاده از خدمات موجود در سایت‌ ها و برنامه‌ های فیلتر شده را کسب کنید.

ایجاد اتصالی آسان و کاربردی

استفاده از خدمات موجود در این برنامه کاری بسیار ساده و آسان می‌ باشد. چرا که از رابط کاربری بینظیر و کاربردی برخوردار است. به گونه ‌ای که شما می‌ توانید در سریع‌ ترین زمان ممکن و تنها با چند ضربه به این سرویس قدرتمند متصل شوید و از اینترنت نامحدود لذت ببرید.

Screenshot image

استفاده از bear VPN به هر اندازه

شما برای استفاده کردن از خدمات موجود در این برنامه هیچگونه محدودیتی نخواهید داشت. بلکه می‌ توانید در هر زمان و به هر مقدار که می‌ خواهید به سرور های این برنامه متصل شوید و از قدرت و سرعت لازم برای مروری آزادانه در اینترنت استفاده کنید.

انجام فعالیت ها به صورت ناشناس

شما می‌ توانید هنگامی که از این برنامه استفاده می‌ کنید، به صورت ناشناس در اینترنت مرور کنید. چرا که این برنامه موقعیت جغرافیایی اصلی شما را پنهان می‌ کند و آن را با یک آی پی جعلی جایگزین می‌ کند. تا شما بتوانید با خیالی راحت و آسوده از انواع خدمات دلخواهتان استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *