دانلود فیلتر شکن فعال BedNet VPN برای گوشی


دانلود فیلتر شکن فعال BedNet VPN برای گوشی

نصب برنامه BedNet VPN برای اندروید

می‌ توانید با نصب فیلتر شکن رایگان BedNet VPN به تمامی خدمات مسدود شده در کشورتان دسترسی پیدا کنید. و فیلترینگ‌ هایی که باعث عدم دسترسی شما به سایت‌ ها و برنامه‌ های مختلف می‌ شود، دسترسی پیدا کنید. این برنامه دارای خدمات ویژه و متعددی می‌ باشد. که ما در اینجا چند تا از مهم ترین آن ها را نام می‌ بریم. تا شما هم با نصب این برنامه با کیفیت بتوانید به مروری پایدار در سرتاسر کشور بپردازید.

سرور های جهانی و رایگان در برنامه BedNet VPN

یکی از دلایل محبوبیت این فیلتر شکن سرور های پرسرعت و نامحدودش است که در کشور های مختلف پراکنده شده است. تا کاربران بتوانند به راحتی به یکی از این سرور ها متصل شوند و فعالیت‌ های دلخواه خود را انجام دهند. لازم به ذکر است که تمامی این سرور ها رایگان هستند تا ما بتوانیم به راحتی از آن ها استفاده کنیم. و بدون اینکه اتصال ما قطع شود فیلترینگ‌ ها را از بین ببریم. البته این برنامه سرور های پرمیوم دارد که در ادامه به توضیح درباره آن ها می‌ پردازیم.

Screenshot image

برخورداری از ترافیک نامحدود

یکی از ویژگی‌ های منحصر به فرد این فیلتر شکن نامحدود بودن تمامی سرور ها و دیگر امکانات آن می‌ باشد. یعنی ما به هر اندازه که از این فیلتر شکن استفاده کنیم و به سرور های آن متصل بمانیم. اتصال ما به هیچ عنوان قطع و یا ضعیف نمی‌ شود. بنابراین می‌ توانیم با خیال راحت در سایت‌ ها و برنامه‌ های مختلف مرور کنیم و از این فیلتر شکن پرسرعت استفاده کنیم.

دریافت خدمات بهتر با سرور های پریمیوم فیلتر شکن BedNet VPN

همانطور که در بالا به این موضوع اشاره شد این فیلتر شکن سرور های پرمیوم هم دارد. که ما می‌‌ توانیم با خریداری آن ها از خدمات با کیفیت‌ تر این فیلتر شکن استفاده کنیم. به گونه‌ای که سرور های بیشتری در این نوع وجود دارد که با خریداری آن، از آن ها بهره می‌ بریم. البته سرور های رایگان آن هم سرعت خوبی دارند که ما حتی می‌ توانیم نسخه پرمیوم آن را خریداری نکنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *