دانلود فیلتر شکن BeePass Vpn برای اندروید با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن BeePass Vpn برای اندروید با لینک مستقیم

دانلود فیلتر شکن BeePass Vpn برای ویندوز

در دنیای امروزی بسیاری از خدمات روزمره با اینترنت انجام می‌‌ شود. اما در کشور ایران به دلایل مختلف اینترنت با محدودیت های بسیاری مواجه شده است. به گونه‌ای که کاربران از بسیاری از خدمات محروم می باشند و امکان دسترسی به آن‌ ها را ندارند. بنابراین باید به فکر راه حل برای این مشکل باشیم. برنامه BeePass Vpn یکی از بهترین راه حل های ممکن می باشد.

برنامه BeePass Vpn کاربردی ترین فیلتر شکن برای برنامه های فیلتر شده

یکی از بهترین و کاربردی ترین فیلتر شکن های موجود در بازار به منظور رفع محدودیت های شبکه های اجتماعی فیلتر شده نظیر تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره می باشد. و شما می توانید به کمک این برنامه و استفاده از آن فیلترینگ را دور زده و از محتوای این برنامه های بسیار کاربردی برخوردار شوید.

Screenshot image

امنیت تضمین شده فیلتر شکن BeePass Vpn

یکی از مهمترین فاکتور هایی که کاربران برای انتخاب فیلتر شکن برای دستگاه خود در نظر می‌‌گیرند، امنیتی است که برای آن ها فراهم می شود. این وی پی ان همانطور که پیشتر به آن اشاره شد، یکی از ایمن ترین و محبوب ترین فیلتر شکن های موجود در بازار می باشد. یکی از رازهای موفقیت این برنامه بی نظیر امنیت بالای آن می باشد. که در راستای افزایش امنیت و رضایت کاربران خود اقدامات گوناگونی را انجام می دهد. برای مثال برای افزایش امنیت آن ها بستری را فراهم می‌ کند. تا کاربران بتوانند به راحتی به مروری ناشناس و ایمن بپردازند. این برنامه این کار را با پنهان کردن آی پی حقیقی آن ها انجام می دهد.
در واقع این برنامه آی پی سروری را که شما به آن متصل شده اید را به عنوان آی پی حقیقی به شما معرفی می کند. و از این طریق موقعیت جغرافیایی شما را پنهان می کند. بنابراین هیچ کدام از فعالیت های اینترنتی شما قابل ردیابی نخواهد بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *