دانلود فیلتر شکن BelkaVPN برای گوشی اندروید


دانلود فیلتر شکن BelkaVPN برای گوشی اندروید

دانلود فیلتر شکن BelkaVPN رایگان

انتخاب یک فیلتر شکن مناسب برای همه کاربران ضروری می‌ باشد. چرا که با افزایش شدت محدودیت ‌ها بسیاری از خدمات اینترنتی مهم از دسترس شما خارج شده اند. پس حتماً باید با استفاده از یک فیلتر شکن مناسب این مشکل را حل کنید. گزینه‌ های زیادی در بازار وجود دارند که یکی از آن ها فیلتر شکن BelkaVPN می‌ باشد. شما می‌ توانید این برنامه را به راحتی از طریق گوگل پلی دانلود و نصب کنید. البته این برنامه از کاربران امتیاز ۳.۷ را دریافت کرده است چون گاهی سرور های آن متصل نمی شوند.

استفاده رایگان از BelkaVPN پس از نصب

شما می‌ توانید از خدمات موجود در این برنامه به صورت رایگان استفاده کنید. اما مدت استفاده به صورت رایگان از این برنامه محدود است و شما تنها می‌ توانید ۷ روز به صورت رایگان از آن استفاده کنید. و پس از این مدت حتماً باید اکانت آن را خریداری کنید تا بتوانید از خدماتش استفاده کنید.

Screenshot image

دارای انواعی از سرور های جهانی

این برنامه دارای سرور های باکیفیت در سراسر نقاط جهان می‌ باشد. که به شما این امکان را می‌ دهد بتوانید در هر کجا به یکی از این سرور ‌ها متصل شوید. و با استفاده از قدرت لازم که برای شما فراهم می‌ شود، انواع محدودیت‌ ها را در مدت زمانی کوتاه از بین ببرید. تا به تمامی ظرفیت‌ های اینترنتی دسترسی پیدا کنید.

Screenshot image

دستیابی به انواع محتواهای مسدود شده

شما به کمک این فیلتر شکن می‌ توانید به تمامی محتوا های مسدود شده دسترسی پیدا کنید. برای مثال می‌ توانید انواع برنامه ‌های مهم نظیر تلگرام، اینستاگرام و واتساپ را رفع انسداد کنید. همچنین دسترسی به خدمات فیلتر شده سایت های مختلف نیز با استفاده از این برنامه برای شما ممکن خواهد شد.

ضمانت افزایش حریم خصوصی اطلاعات

علاوه بر ویژگی‌ های گفته شده این برنامه از یک امنیت مناسب نیز برخوردار است. به گونه‌ ای که داده ‌های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند. همچنین امنیت حریم خصوصی شما را تضمین می‌ کند. چرا که تحت هیچ شرایطی هیچگونه اطلاعاتی از شما را ذخیره نمی ‌کند تا آسیب پذیری شما کاهش پیدا کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *