دانلود فیلتر شکن جذاب و جدید Bena VPN از کوگل پلی


دانلود فیلتر شکن جذاب و جدید Bena VPN از کوگل پلی

دریافت نسخه اصلی برنامه Bena VPN برای دور زدن فیلترینگ

امروزه بسیاری از فیلتر شکن ‌های پرطرفدار به علت هجوم بیش از اندازه کاربران به سرور هایشان، دچار افت سرعت شدیدی شده اند. در نتیجه نمی‌ توانند مانند قدیم به کاربران خود ارائه خدمت کنند.
در نتیجه در شرایط حاضر فیلتر شکن‌ های کم جمعیت ‌تر می‌ توانند دارای خدمات بهتری باشند. یکی از این فیلتر شکن‌ های نوپا که کاربران زیادی نیز ندارند، فیلتر شکن Bena VPN می‌ باشد. که شما می‌ توانید آن را به راحتی از طریق گوگل پلی بر روی دستگاه خود دانلود و نصب کنید.

سرور های پرتعداد و کم کارکرد Bena VPN، در نتیجه سرعت بالا

یکی از خصوصیات مهم این فیلتر شکن تعداد زیاد سرور های کم کارکرد و با کیفیت می‌ باشد. چرا که تعداد کل کاربران برنامه از هزار تجاوز نمی‌ کند. در نتیجه شما می‌ توانید با متصل شدن به یکی از این سرور ها از قدرت کافی برای دور زدن محدودیت ‌ها استفاده کنید. بدون اینکه هنگام استفاده دچار افت سرعت و کیفیت شوید.

قابلیت تونل کردن، برای استفاده راحت تر

در این برنامه شما قابلیت تونل کردن برنامه ‌ها را دارید. این موضوع به این معنا می‌ باشد. که شما می‌ توانید وارد لیست برنامه‌ هایتان شوید و انتخاب کنید که کدام یک از برنامه ‌ها هنگام ورود شما به آن ها از خدمات وی پی ان استفاده کند. در نتیجه با انتخاب این گزینه شما می‌ توانید به راحتی از این برنامه استفاده کنید.

VPN for iPhone - Unlimited VPN by Super Unlimited Inc.

رابط کاربری ساده و جذاب امتیاز دیگر برنامه Bena VPN

بسیاری از فیلتر شکن ‌ها با طراحی‌ های پیچیده و منو های اضافه کار کردن کاربران با برنامه را بسیار سخت می‌ کنند. اما این فیلتر شکن با یک طراحی ساده و کاربرپسند به کاربران این اجازه را می‌ دهد. که به سادگی و تنها با چند کلیک ساده از خدماتش بهره مند شوند.

حریم خصوصی ایمن

این فیلتر شکن جذاب و تازه نفس حریم خصوصی شما را در بستری کاملاً مطمئن و ایمن نگهداری می‌ کند. به گونه ‌ای که هیچ گونه خطر اشخاص ثالث شما را تهدید نکند. چرا که این برنامه نه اطلاعات شما را به اشتراک می‌ گذارد و نه آن ها را ذخیره می‌ کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *