دانلود Opera browser beta with AI برای اندروید


دانلود Opera browser beta with AI برای اندروید

دانلود مرورگر اپرا نسخه بتای هوش مصنوعی!

دانلود Opera browser beta with AI برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ آقا مرورگر اپرا مینی رو که یادتونه! مرورگری که معروف به این بود که داخل خودش وی پی ان یا همون فیلترشکن داخلی داره! با این مرورگر میتونستید به هر وبسایتی که نیاز داشتید ولی فیلترشده بود دسترسی داشته باشید. حالا یه نسخه بتا از این مرورگر برای اندروید اومده که از هوش مصنوعی استفاده میکنه! با ما باشید تا بریم ببینیم چخبره!

این نسخه ازمایشی از اپرا که از هوش مصنوعی استفاده میکنه ، تو گوگل پلی که ترکونده! این مرورگر تونسته از کاربران گوگل پلی نمره ۴.۴ رو بگیره و همچنین بیشتر از ۱۰ میلیون دانلود فعال داشته که آمار بسیار خوبی برای یه برنامه تو گوگل پلی محسوب میشه! البته که انتظار هم میره که انقدر طرفدار پیدا کنه. یه مرورگر خوش دست ، ببسیار زیبا و با طراحی چشم نواز ، با وی پی ان و فیلترشکن داخلی و حالا هم که هوش مصنوعی! دیگه مگه ادم چی از یه مرورگر میخواد؟

این مرورگر دارای بیشتر از ۳ هزار سرور برای وی پی ان هاشه که از بیشتر از ۳۰ تا کشور تامین میشن و علاوه بر اینکه شما رو از فیلترینگ عبور میدن ، باعث حفظ بیشتر امنیت و خریم شخصی شما هم خواهند شد. علاوه بر اینها ، تمام اطلاعات بین شما و دنیای اینترنت توسط این مرورگر رمزنگاری میشه تا فعالیت مجازی شما محرمانه باقی بمونه!

سازنده های این مرورگر از کاربرها ساختن که در ارتقای این مرورگر ببهشون کمک کنن و با نصب این نسخه آزمایشی و بازخوردی که از برنامه به تیم سازنده میدن بهشون کمک کنن تا اپدیت های خفن تری برای این برنامه بیاد!

حواستون باشه که وقتی میخواین این مرورگر خفن رو دانلود کنید ، حتما در اسم برنامه کلمه AI وجود داشته باشه تا مطمئن بشید که همین نیخه رو دانلود میکنید و نه نسخه های دیگه! ممنون که تا اینجای مطلب همراهمون بودید!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *