دانلودفیلترشکن bfly vpn برای تماشای فیلم


دانلودفیلترشکن bfly vpn برای تماشای فیلم 

نحوه ی اتصال پایدار فیلترشکن bfly vpn

نحوه اتصال به فیلتر شکن bfly vpn در کوتاه ترین زمان ممکن

پس از نصب این فیلتر شکن شما با گزینه‌ای روبرو می‌ شوید که کلمه on بر روی آن نوشته شده است. که اگر بر روی آن ضربه بزنید در یک چشم به هم زدن به یکی از سرور های قوی این فیلتر شکن متصل می‌ شوید. البته شما می‌ توانید وارد لیست نامحدود سرور های این برنامه شوید و به صورت دستی اتصال خود را ایجاد کنید.

فیلترشکن bfly سریع ترین سرور های جهان

همانطور که گفته شد شما به صورت دستی نیز می‌ توانید به سرور های این برنامه متصل شوید. که برای این کار کافی است وارد لیست سرور های نامحدود این برنامه شوید که دارای سرور های عالی در کشور های جهانی است و با یک ضربه می‌ توانید به یکی از کشورها متصل شوید.

فیلتر شکن bflyاتصال با انواع اینترنت

همانطور که در بالاتر به این موضوع اشاره شد یکی از ویژگی‌ های عالی که این برنامه دارد این است که با انواع اینترنت‌ ها سازگاری دارد. و ما می‌ توانیم با ایرانسل، رایتل و همراه اول به این فیلتر شکن پرقدرت متصل شویم. در ضمن جهت برقراری اتصالتان در این برنامه می‌ توانید بدون هیچگونه محدودیتی فعالیت‌ های دلخواه خود را انجام دهید. یعنی متصل شدن به سرور های این برنامه و مرور در کشور هیچگونه محدودیت زمانی برای شما ندارد و می‌ توانید به هر اندازه که می‌ خواهید از این برنامه استفاده کنید.

با فیلتر شکن bfly به صورت ایمن کانکت شوید 

برقراری اتصال شما به وسیله این فیلتر شکن به صورت ایمن ایجاد می شود. یعنی وقتی بر روی گزینه کانکتینگ کلیک می‌ کنید این برنامه تمام فعالیت‌ های شما را ایمن می‌ کند و از جمله می‌ توان گفت مرور شما را کاملاً خصوصی می‌ کند. تا بتوانید بدون ردیابی و شناسایی شدن در کشور آنلاین شوید و نگران اطلاعات خود نباشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *