با فیلترشکن BH TUNNEL PLUS وارد تلگرام شو!


با فیلترشکن BH TUNNEL PLUS وارد تلگرام شو!

دانلود وی پی ان بی اچ تونل برای اندروید

احتمالا استفاده از وی پی ان ها و فیلترشکن ها از زمانی رونق گرفت که پیامرسان ها و شبکه های اجتماعی کاربردی و بدردبخور فیلتر شدن و از دسترس خارج شدن. شبکه های اجتماعی مثل واتساپ و تلگرام و اینستاگرام که احتمالا با فیلترشدنشون نه تنها فعالیت های روزانه مردم در اینترنت مشکل تر شد ، بلکه حتی خیلی از کسب و کارهای اینترنتی و مجازی که در این پلتفرم ها مشغول بودن هم آسیب دیدن و از بین رفتن!

ولی اینروزا با رونق گرفتن وی پی ان ها و البته فیلتربودن همه شبکه های اجتماعی بدردبخور ، دیگه میتونیم از وی پی ان های جدید برای ورود به شبکه های اجتماعی و پیامرسان هایی مثل تلگرام استفاده کنیم که مثالش دقیقا وی پی ان بی اچ تونله!

تم رنگی این برنامه از دو رنگ سفید و آبی تشکیل شده و در کل نمیشه گفت که طراحی خیلی خوبی بر روی این فیلترشکن انجام شده! سطح طراحی ظاهری در حد راه انداختن کار بوده و دیگه بیشتر از این براش وقت نزاشتن. از طرفی یه حس سردرگمی وقتی به صفحه اصلی این برنامه نگاه میکنید ، شما رو در بر میگیره که به خاطر اینه که همه گزینه ها و دکمه ها و اطلاعات روی صفحه اصلی قرار گرفتن و کاربر رو گیج میکنه!

این وی پی ان جدای از اینکه بهتون کمک میکنه تا از سد فیلترینگ برنامه ها و وبسایت ها عبور کنید ، بهتون کمک میکنه که لوکیشن اینترنتیتون که از طریق آی پی به بقیه نمایش داده میشه رو هم با تغییر دادن خود آی پی تغییر بدید و از نظر امنیتی و حفظ حریم شخصیتون یه پله جلو میفتید! همچنین با تغییر آی پی به آی پی سرور شما میتونید خودتون رو کاربر یه کشور دیگه نشون بدید و حتی از تحریم ها هم گذر کنید و به عنوان یه کاربر خارجی از برنامه ها و وبسایت ها استفاده کنید!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *