دانلود فیلتر شکن BIDZ VPN با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن BIDZ VPN با لینک مستقیم

نصب برنامه جدید BIDZ VPN برای گوشی

خدماتی که فیلتر شکن ‌ها در اختیار کاربران قرار می‌ دهند. با شرایط حال حاضر بر اینترنت کشور بسیار ضروری و کاربردی شده‌ است. چرا که در کشور ما حتی ساده ترین خدمات اینترنتی دچار فیلترینگ شدید شده اند. پس شما نیاز به فیلتر شکنی مانند برنامه BIDZ VPN دارید. چرا که این برنامه از خدمات بسیار باکیفیت و پرقدرت برخوردار است. که می‌تواند به شما در دسترسی به انواع خدمات مورد نیازتان در سایت‌ ها و برنامه‌ های فیلتر شده کمک کند.

استفاده رایگان از فیلتر شکن BIDZ VPN

هنگامی که فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت شدت زیادی پیدا کرد، قیمت فیلتر شکن ‌های پولی بسیار افزایش پیدا کردند. چرا که تقاضا برای آن ها افزایش پیدا کرد و این فیلتر شکن ‌ها برای سود دهی بیشتر خودشان قیمت‌ ها را بالا بردند. اما این فیلتر شکن دارای خدمات کاملاً رایگان است. که به شما این امکان را می‌ دهد، بدون پرداخت هزینه از خدمات وی پی ان با کیفیت برخوردار شوید.

سرور های موجود در سراسر نقاط جهان

این برنامه دارای سرور های زیادی می‌ باشد و از این طریق برای شما یک پوشش جهانی مناسب فراهم می‌ کند. که به شما این امکان را خواهد داد تا بتوانید در هر کجا به خدمات وی پی ان دسترسی داشته باشید. و از انواع محدودیت‌ های موجود در کشور ایران عبور کنید.

Screenshot image

Screenshot image

انجام بازی های فیلتر شده محبوب با برنامه BIDZ VPN

همانطور که می‌ دانید یکی از قشر های جامعه که به فیلتر شکن ‌ها نیاز زیادی دارند گیمر ها می‌ باشند. چرا که امروزه بر بسیاری از بازی‌ های آنلاین محدودیت ‌های عجیبی اعمال شده است. که این کاربران را مجبور به استفاده از فیلتر شکن ‌های مختلف کرده است.
اما همه فیلتر شکن ‌ها قادر به ارائه سرعت لازم نیستند و بسیاری از آن ها پینگ شما را هنگام بازی‌ های آنلاین افزایش می‌ دهند. پس شما نیاز به فیلتر شکنی مانند این برنامه دارید. چرا که این برنامه به کمک سرعت بالا پینگ شما را کاهش می‌ دهد و یک گیم عالی را به شما هدیه می کند.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *