نحوه دانلود و فعال کردن Bilad VPN نسخه مود شده


نحوه دانلود و فعال کردن Bilad VPN نسخه مود شده

نصب فیلتر شکن Bilad VPN نسخه جدید

یکی از فیلتر شکن ‌هایی که شما می‌ توانید از آن برای دور زدن محدودیت‌ ها استفاده کنید فیلتر شکن Bilad VPN می‌ باشد. که می‌ توانید به راحتی آن را از طریق برنامه گوگل پلی بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید. و سپس از خدمات با کیفیتش برای رفع انواع محدودیت ها برخوردار شوید.

رابط کاربری نسبتا پیچیده

این فیلتر شکن از آنجایی که از گزینه‌ های بیشتری برخوردار است نسبت به بسیاری از برنامه‌ های موجود در بازار از رابط کاربری پیچیده ‌تری نیز برخوردار می باشد. اما باز با وجود این موضوع می‌‌ توانید به راحتی از آن استفاده کنید.

سرچ سرور مورد نیاز از لیست سرور های برنامه Bilad VPN

این برنامه از قابلیتی برخوردار است که به شما این اجازه را می‌ دهد وارد لیست سرور های برنامه شوید. و سروری که به آن نیاز دارید را سرچ کنید تا در صورت وجود داشتن آن سرور از آن استفاده کنید.

نحوه اتصال به سرور های رایگان و پولی در Bilad VPN

البته گفتنی است که این برنامه دارای دو دسته سرور است. یکی سرور های رایگان که استفاده از آن ها برای تمامی افراد امکان ‌پذیر است. اما سرور های پرمیوم که از قدرت بسیار بالایی نیز برخوردار هستند. تنها برای کسانی قابل استفاده است که اکانت برنامه را خریداری کرده باشند. و پس از آن می‌ توانند با متصل شدن به این سرور ها از قدرت و سرعت بالاتری برخوردار شوند.

ایجاد اتصالی مطمئن و ایمن برای کاربران ایرانی

این فیلتر شکن همچنین از خدمات امنیتی کافی برای برقراری اتصالی مطمئن برای شما استفاده می‌ کند. تا بتوانید از طریق این ویژگی در اینترنت با خیال راحت جستجو کنید و نگران به سرقت رفتن اطلاعات خود نباشید.

امتیاز کاربران به Bilad VPN در چه سطحی است؟

این برنامه حدود بیش از ۱۰ هزار بار توسط کاربران مختلف بر روی دستگاه ‌های اندرویدی نصب شده است. و شما می‌ توانید هنگام دانلود برنامه امتیاز آن را نیز مشاهده کنید. که به طور کلی این برنامه توانسته است امتیاز ۳.۸ را از کاربران دریافت کند. که نشان از خدمات متوسط برنامه است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *