آپدیت جدید فیلتر شکن Billion VPN از گوگل پلی


آپدیت جدید فیلتر شکن Billion VPN از گوگل پلی

دانلود وی پی ان رایگان Billion VPN برای تلگرام

یکی از مشکلات کاربران با وی‌ پی‌ ان‌ های موجود در بازار کند شدن و از دسترس خارج شدن آن ها با افزایش شدت محدودیت‌ ها می‌ باشد. چرا که این ابزار باید آنقدر قوی باشند که با هر نوع محدودیتی همچنان فعال باقی بمانند. یکی از فیلتر شکن ‌هایی که این مشکل را دارا می‌ باشد برنامه Billion VPN است. که یکی از فیلتر شکن ‌های موجود در نرم‌ افزار گوگل پلی می‌ باشد.

نقاط ضعف فیلتر شکن Billion VPN

۱_ سرور های کم کیفیت و ضعیف

از آنجایی که قدرت یک فیلتر شکن را سرور های آن تامین می‌ کنند و این برنامه از دسترس خارج شده و‌ اکثر مواقع قادر به ارائه خدمات نمی باشد. می‌ توان نتیجه گرفت که به دلیل عدم برقراری اتصال سرور های این برنامه، بسیار ضعیف می‌ باشد. و توانایی برقراری اتصال لازم را برای شما نخواهند داشت.

۲_ نیاز به خرید نسخه پرمیوم

مشکل کلی برای سرور هایی است که در نسخه رایگان برنامه وجود دارد. پس شما می‌ توانید با خریداری کردن اکانت پرمیوم برنامه این مشکل را رفع کنید. البته گفتنی است که کیفیت نسخه پرمیوم نیز تضمین شده نمی‌ باشد.

Screenshot image 3

آپدیت جدید برنامه Billion VPN

البته این برنامه اخیراً یک به روز رسانی داشته است. که در این آ‌پدیت سعی شده که بسیاری از مشکلات را برای شما حل شود و مشکلات نسخه قبلی دیگر تکرار نشود. البته هنوز جای کار زیادی وجود دارد. ولی به طور کلی این برنامه با آپدیت سرور هایش توانسته است گاهی اوقات از قدرت بالا برخوردار باشد.

Screenshot image 2

دسترسی به خدمات نامحدود

خدماتی که این فیلتر شکن در اختیار شما قرار می‌ دهد به صورت نامحدود می‌ باشد. و شما هیچگونه محدودیت زمانی و یا حجمی برای استفاده از آن نخواهید داشت. یعنی هر زمان که نیاز به خدمات وی پی ان داشتید می‌ توانید وارد برنامه شوید و آن را فعال کنید و به هر مقداری که خواستید به کمک این برنامه محدودیت ها را از بین ببرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *