دانلود فیلتر شکن Bingo VPN با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن Bingo VPN با لینک مستقیم

نسخه اصلی برنامه بینگو وی پی ان + رایگان

همانطور که می‌‌ دانید در کشور ما فیلتر شکن‌ های جدید روزانه وارد بازار می‌ شوند. و این موضوع فقط به خاطر فیلترینگ شدیدی است که در کشور ما اعمال شده است. اما حتماً باید یکی از این برنامه‌ ها را بر روی گوشی‌ های همراه خود نصب داشته باشیم و بتوانیم کارهای روزمره خود را انجام دهیم. به این صورت که می‌ توانیم با نصب برنامه Bingo VPN کارهای خود را راه بندازیم و به موارد دلخواهمان دسترسی پیدا کنیم.

یک ضربه بزنید تا به صورت خودکار به Bingo VPN متصل شوید

این فیلتر شکن کار را برای کاربران خود آسان کرده است تا آن ها مراحل سختی را برای اتصال به این برنامه طی نکنند. به این صورت که شما تنها با یک ضربه می‌ توانید به صورت خودکار به سریع‌ ترین سرور این برنامه متصل شوید. چون برنامه بر اساس موقعیت شما یکی از پرسرعت‌ ترین سرورها را انتخاب می‌ کند و شما را به صورت نامحدود به آن متصل می‌ کند.

وارد کردن رمز برای استفاده از برنامه Bingo VPN

یکی از ویژگی‌ های خوبی که این فیلتر شکن دارد این است که شما برای ورود به این برنامه باید رمز انتخاب کنید. و هر بار برای وارد شدن باید رمز خود را به درستی در این برنامه وارد کنید. این موضوع باعث می‌ شود که امنیت شما بالاتر برود و کسی نتواند وارد فیلتر شکن شما شود و فعالیت‌ های شما را مشاهده کند. البته ممکن است خیلی از کاربران این گزینه را دوست نداشته باشند چون وقت آن ها را می‌ گیرد ولی در کل برای ایمنی شما مورد خوبی است.

Screenshot image

 

به دلیل اینکه این فیلتر شکن جدید است هنوز قابلیت‌ های متعددی در آن وجود ندارد. ولی همین که دارای سرور های پرسرعتی است ما می‌ توانیم از آن برای دور زدن محدودیت‌ های موجود در کشورمان استفاده کنیم. البته این برنامه متعهد می‌ شود که از داده‌ های خصوصی و مهم ما محافظت کند. همین موضوع باعث می‌ شود که ما بتوانیم مروری مطمئن در کشور داشته باشیم و از ردیابی شدن خود جلوگیری کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *