دانلود فیلتر شکن نامحدود BitBak VPN با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن نامحدود BitBak VPN با لینک مستقیم

فیلتر شکن BitBak VPN برای ویندوز بدون قطعی

برای دسترسی به خدمات مورد نیازتان شما می‌ توانید توسط لینک‌ های مستقیم سایت های معتبر فیلتر شکن BitBak VPN را بر روی دستگاه‌ های خود دانلود و نصب کنید. وقتی این فیلتر شکن را نصب کردید به سادگی می‌ توانید از سرور های پرسرعت آن برای دور زدن انواع محدودیت های اینترنتی و در نتیجه مرور نامحدود در سایت‌ ها و برنامه‌ های مختلف استفاده کنید. بدین ترتیب شما با استفاده از این برنامه می توانید به تمامی ظرفیت های اینترنت دسترسی پیدا کنید.

برنامه BitBak VPN بدون محدودیت زمانی و مکانی

این برنامه از سرور های بسیار با کیفیت و پرتعدادی برخوردار می باشد. که این سرور ها در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند و تشکیل پوشش جهانی را برای کاربران داده ‌اند. لازم به ذکر است، از آنجایی که این برنامه یک پوشش جهانی را برای شما ترتیب می‌ دهد. شما می توانید در هر کجا که هستید از سرور های با کیفیت این برنامه استفاده کنید. بنابراین هیچ گونه محدودیت مکانی برای متصل شدن به سرور ها وجود ندارد. همچنین تمامی خدمات در این برنامه به صورت نامحدود می باشد. پس شما می توانید بدون محدودیت حجمی و زمانی به سرور های این برنامه متصل شوید.

BitVPN Apk V1.2.8 Free Download For Android | OfflineModAPK

دارای تونل های رمزگذاری شده

یکی از اقدام‌ های امنیتی که این فیلتر شکن برای افزایش امنیت دستگاه شما انجام می دهد و باعث محافظت از رمز های عبورتان می شود. رمزگذاری اتصالات شما به وسیله تونل های خصوصی و پیشرفته این برنامه می باشد. به این ترتیب وقتی شما به سرور های این وی پی ان متصل می شوید برای شما اتصالی مطمئن و ناشناس فراهم می شود که از شما در برابر تمامی خطرات احتمالی محافظت می کند.

تماشای آسان فیلم در سایت های مختلف با برنامه BitBak VPN

به دلیل سرور های پرقدرتی که این فیلتر شکن دارد شما می‌ توانید به تماشای آنلاین فیلم‌ های مورد علاقه خود از سایت‌ های بین المللی و فیلتر شده بپردازید. بدون اینکه هیچ قطع و وصلی هنگام تماشا کردن برای شما ایجاد شود. فقط کافی است به یکی از سرور های این برنامه متصل شوید و از سرعت بالای این برنامه برای دور زدن محدودیت ها استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *