دانلود فیلتر شکن رایگان Bitdefender VPN نسخه جدید 


دانلود فیلتر شکن رایگان Bitdefender VPN نسخه جدید 

فیلتر شکن اندروید Bitdefender VPN

امروزه دریافت یک فیلتر شکن قوی مانند برنامه Bitdefender VPN یکی از نیازهای ضروری هر فردی است. زیرا بسیاری از سایت های مورد نیاز ما به دلیل محدودیت های موجود در کشور فیلتر شده اند. و ما نمی توانیم بدون فیلترشکن به آنها دسترسی پیدا کنیم.
همچنین برای اینکه از برنامه‌ هایی مانند تلگرام، اینستاگرام، یوتیوب و سایر برنامه های دیگر که فیلتر هستند استفاده کنیم باید به سرور های موجود در این برنامه متصل شویم.
علاوه بر موارد گفته شده این فیلترشکن به راحتی می‌تواند تمام فیلم های موجود در سایت های مختلف را بدون سانسور برای شما باز کند. همچنین شما می‌توانید هر ویدیویی را با بهترین کیفیت از هرکجا دانلود کنید.

افزایش ایمنی با برنامه Bitdefender VPN

کار این فیلتر شکن فقط از بین بردن محدودیت ها نیست. بلکه باعث افزایش ایمنی شما هنگام اتصال به هر نوع اینترنتی میشود. منظور از هر نوع اینترنت حتی وای فای های عمومی و ناامن نیز هست.
به صورتی که شما می توانید به هر اینترنت متصل شوید. و با اتصال به سرور های برنامه بدون اینکه امنیت شما و اطلاعات خصوصی تان به خطر بیفتد در سایت های مختلف گشت و گذار کنید.
علاوه بر آن این برنامه به سادگی می تواند موقعیت جغرافیایی شما را پنهان کند. در نتیجه از ردیابی هکرها در امان هستید. و هیچ کس نمی تواند متوجه شود که موقعیت اصلی شما در چه کشوری قرار دارد.

Screenshot image

سرعت بالای فیلتر شکن Bitdefender VPN

این برنامه به راحتی به شما اجازه می دهد به سرور های مختلف در کشور های متنوع متصل شوید. و بدون اینکه سرعت اتصال شما را کاهش دهد هر مروری را انجام دهید. به گونه ای که شما میتوانید به طور همزمان چند کار را با هم انجام دهید بدون اینکه از سرعت شما کاسته شود.
و یک خصوصیت دیگر این فیلترشکن این است که هر چند روز یکبار سرورهای جدید را ارائه می‌ دهد. که اگر سرور های قبلی برای شما کند شده باشد، بتوانید با این سرور های جدید مرور خود را انجام دهید. در نتیجه هیچ گاه قطعی اینترنت را تجربه نخواهید کرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *