دانلود فیلتر شکن BlackTunnel VPN برای کامپیوتر


دانلود فیلتر شکن BlackTunnel VPN برای کامپیوتر

نصب رایگان BlackTunnel VPN برای گوشی اندرویدی

برنامه BlackTunnel VPN یکی از فیلتر شکن‌ های خوب و فعال موجود در بازار است. که شما به کمک خدمات این برنامه می‌ توانید به تمامی ظرفیت‌ های اینترنت دسترسی پیدا کنید. و انواع محدودیت‌ ها را به کمک این خدمات با کیفیت از بین ببرید. سپس به خدمات مورد نیازتان در سایت‌ ها و برنامه‌ های فیلتر شده دسترسی پیدا کنید.

لازم به ذکر است که این برنامه تنها برای سیستم عامل گوشی های اندرویدی کاربرد دارد. و تنها کسانی که دارای گوشی اندرویدی هستند می‌ توانند از این برنامه برای دستگاه خود استفاده کنند. و سایر افراد هنوز به دلیل اینکه سازندگان این برنامه هنوز برنامه ‌ای سازگار با سایر سیستم عامل‌ ها به بازار ارائه نکردند نمی ‌توانند از این خدمات بهره‌ مند شوند.

بدون پرداخت هزینه از کلیه خدمات فیلتر شکن BlackTunnel VPN استفاده کنید:

خدماتی که این برنامه در اختیار شما قرار می‌ دهد به صورت رایگان قابل استفاده است. و این موضوع به شما این امکان را می‌ دهد تا بدون پرداخت هزینه به تمامی ظرفیت‌ های اینترنت دسترسی پیدا کنید. ویژگی که مورد نیاز بسیاری از کاربران است و دلیل دانلود این برنامه برای بسیاری از کاربران، همین موضوع است.

Screenshot image 1

سرور های خوب و قدرتی فیلتر شکن فعال BlackTunnel VPN

این برنامه همچنین از سرعت بسیار بالایی برخوردار است. که به شما این امکان را می‌ دهد تا در سریع‌ ترین زمان ممکن به سرور ها متصل شوید و از قدرت بالا برخوردار شوید. تا بتوانید از طریق اتصال به وجود آمده حتی شدید ترین محدودیت‌ ها را برای مدت زمان کوتاهی از بین ببرید و وارد دنیای بدون محدودیت اینترنت شوید.

Screenshot image 4

با توجه به ویژگی های گفته شده، این برنامه به قدری باکیفیت است و از خدمات بهینه و مناسب استفاده می‌ کند. که کاربرانی که آن را نصب کرده‌ اند در گوگل پلی امتیاز بسیار مناسب ۴.۵ را برای این برنامه ثبت کردند. که این موضوع نشان دهنده کیفیت بالای برنامه برای استفاده روزمره است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *