دانلود فیلتر شکن پرسرعت Black VPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن پرسرعت Black VPN برای اندروید

دانلود فیلتر شکن بلک وی پی ان با لینک مستقیم

امروزه یکی از بزرگترین مشکلاتی که تمامی کاربران اینترنتی با آن مواجه هستند، محدودیت های بی حد و اندازه اعمال شده بر اینترنت است. محدودیتی که سبب شده است این افراد از بسیاری از خدمات بینظیر اینترنت جهانی بی بهره باشند. و از خدمات آن نتوانند استفاده کنند. ولی فیلتر شکن Black VPN نرم افزاری است که به شما در حل این مشکلات و دسترسی به اینترنت جهانی کمک میکند.

بنابراین اگر به دنبال دسترسی به تمام فضای اینترنت هستید میتوانید به راحتی این وی پی ان را برای خود دانلود کنید. این برنامه با دور زدن محدودیت و فیلترینگ دسترسی به محتوای سایت ها و برنامه های مسدود شده را برای شما ممکن میسازد. شما با استفاده از این برنامه میتوانید به راحتی به تماشای آنلاین فیلم و سریال با بالا ترین کیفیت بپردازید . و از اینترنت روان و بدون قطعی و پرسرعت لذت ببرید. درواقع این ویژگی به دلیل سرعت خوب و بالای این برنامه میباشد. که سبب میشود برای شما اتصالی پایدار و بدون قطعی فراهم شود.

استفاده آسان و کاربردی از فیلتر شکن Black VPN

شما برای استفاده از این وی پی ان کار چندان سختی نخواهید داشت. چرا که دیگر خبری از منو های تو در تو و گیج کننده در این برنامه نخواهد بود.
درواقع این برنامه به دلیل دارا بودن یک رابط کاربری ساده و کاربردی از استفاده آسانی برخوردار است. و شما برای اتصال و استفاده از آن باید بر روی دکمه اتصال ضربه بزنید. سپس طی چند ثانیه به سریع ترین سرور موجود در آن لحظه وصل خواهید شد و دیگر مشکلی از بابت سرعت نخواهید داشت.

Screenshot image

امنیت بالا و مطمئن فیلتر شکن Black VPN

یکی از نقاط قوت و امتیازات خوب این برنامه امنیت بالای آن است. این وی پی ان برای این منظور اقداماتی را انجام داده است که از جمله این امکانات رمزگذاری اتصالات شما میباشد. با اینکار شما از تمامی خطراتی که هنگام استفاده از اتصالات نا امن شما را تهدید میکند دور خواهید ماند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *