دانلود فیلتر شکن رایگان Blaze VPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن رایگان Blaze VPN برای اندروید

دانلود فیلتر شکن Blaze VPN برای ویندوز

شما با دانلود فیلتر شکن Blaze VPN می توانید به راحتی از تمامی خدمات اینترنتی که تا پیش از این برنامه به دلیل محدودیت های اینترنتی از آن ها محروم بودید، استفاده کنید. و با کمک این برنامه تمامی محدودیت‌ های اعمال شده بر اینترنت را دور بزنید. یکی از خصوصیات مهم این برنامه سرعت بسیار بالای آن می باشد. که به شما این امکان را می دهد در سریع ترین زمان ممکن به هر محتوایی که نیاز دارید دسترسی پیدا کنید. شما به کمک این برنامه می توانید به راحتی فیلترینگ اعمال شده بر شبکه‌ های اجتماعی مسدود شده را کنار بگذارید. و از خدمات این برنامه ها به صورت رایگان برخوردار شوید.

سرور های پرسرعت و پایدار فیلتر شکن Blaze VPN

همان طور که گفته شد، این برنامه از سرعت بسیار بالایی برخوردار است. این سرعت بالا باعث ایجاد یک اتصال پایدار و بدون افت سرعت برای کاربران می ‌شود. که کار کاربران را بسیار راحت تر می کند. و آن ها می توانند به راحتی تجربه ای بی نظیر از یک مرور پرسرعت و نامحدود را تجربه کنند. دلیل سرعت بالای این برنامه سرور های با کیفیتی است که این برنامه از آن برخوردار می باشد. همچنین لازم به ذکر است که این سرورها در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند. و با ایجاد پوشش جهانی برای کاربران سرعت بی‌نظیری را برای آن ها فراهم کرده اند.

Screenshot image

امنیت بالا و حفاظت شده فیلتر شکن Blaze VPN

یکی از ویژگی هایی که سبب شده است تا کاربران به استفاده کردن از این وی پی ان روی بیاورند، امنیت بالایی است که برای کاربران فراهم می‌ کند. این اپلیکیشن برای افزایش اطمینان خاطر کاربرانش اقدامات امنیتی گوناگونی را انجام می دهد. یکی از مهمترین اقدامات امنیتی این برنامه در راستای افزایش امنیت کاربران رمزگذاری اتصالات آن ها می باشد. این برنامه این عمل را با عبور دادن اتصالات کاربرانش از یک تونل رمزگذاری شده فوق العاده ایمن انجام می دهد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *