چگونگی استفاده از BLINKVPN در گوشی سامسونگ


چگونگی استفاده از BLINKVPN در گوشی سامسونگ

نصب برنامه رایگان BLINKVPN برای اینستا

در شرایط حال حاضر اینترنت کشور، ابزار های اینترنتی که خدمات وی پی ان ارائه می کنند. یک ضرورت برای تمامی کاربران می باشد. چرا که تنها در این شرایط است که شما می‌ توانید از تمامی ظرفیت‌ های اینترنت استفاده کنید. و در غیر این صورت از بسیاری از خدمات اینترنت جهانی که دچار فیلترینگ هستند بی‌ بهره خواهید ماند.
حال یکی از فیلتر شکن‌ هایی که می‌ تواند در این راه یعنی رفع انسداد انواع سایت‌ ها و برنامه ‌ها به شما کمک کند. فیلتر شکن BLINKVPN می‌ باشد که از قدرت و سرعت بسیار مناسبی برخوردار است.

نیاز به ثبت نام جهت استفاده بهتر از برنامه BLINKVPN

هنگامی که وارد برنامه می‌ شوید و قصد دارید که از خدمات آن استفاده کنید. این برنامه از شما می‌ خواهد که پس از گذراندن مراحل ثبت نام این کار را انجام دهید. چرا که در این صورت این برنامه با کیفیت بسیار بهتری به شما خدمات ارائه خواهد کرد و برای تجربه بهتر می‌ باشد.

نحوه اتصال به سرور های متعدد فیلتر شکن BLINKVPN

همانطور که در فیلم دیدید این برنامه از سرور های زیادی برخوردار است و شما برای اینکه بتوانید یک اتصال مناسب و پرقدرت را ایجاد کنید. نیاز دارید که به صورت تک تک این سرور ها را امتحان کنید. و سرور سازگار با اینترنت خود را از این طریق پیدا کنید.
برای مثال سرور آلمان بهترین اتصال را برای اینترنت ‌های خانگی به همراه می‌ آورد. و اگر به این سرور متصل شوید می‌ توانید بهترین تجربه از مرورگردی بدون هیچگونه محدودیت را کسب کنید.

تغییر IP ایران و مرور بهتر در جهان

این برنامه هنگامی که اتصال ما به سرور هایش برقرار می‌ شود آی پی یا همان موقعیت جغرافیایی اصلی شما را پنهان می‌ کند. و آن را با آی‌ پی سرور کشور آلمان جایگزین می‌ کند. در این شرایط بستری مناسب پدید می‌ آید که به شما این امکان را می‌ دهد. بدون اینکه فعالیت‌ هایتان قابل شناسایی و یا ردیابی باشد در اینترنت گشت و گذار کنید.

با وجود تمام خدمات خوب، این برنامه در گوگل پلی امتیاز نه چندان مناسب ۳.۶ را دریافت کرده است. احتمالاً دریافت این امتیاز به دلیل از دسترس خارج شدن بسیاری از سرور ها می‌ باشد. که کاربران را برای برقراری اتصال نا امید کرده است.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *