دانلود فیلتر شکن BlufVPN با لینک مستقیم برای اندروید


دانلود فیلتر شکن BlufVPN با لینک مستقیم برای اندروید

دانلود فیلتر شکن BlufVPN برای کامپیوتر

یکی از مشکلات بزرگی که کاربران ایرانی با آن مواجه هستند محدودیت های سنگینی است که در کشور وجود دارد. این محدودیت های اعمال شده بر اینترنت مشکلات گوناگونی را برای آن ها سبب شده است. برای مثال کاربران از بسیاری از خدمات اینترنتی که بسیار مهم و کاربردی هستند محروم هستند. BlufVPN یکی از بهترین فیلتر شکن هایی است که کاربران می توانند از آن به عنوان دستیار اینترنتی خود استفاده کنند. و از طریق این برنامه پرسرعت و با قدرت زیاد تمامی محدودیت ها و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت را دور بزنند. تا این امکان برای آن ها فراهم شود که از تمام ظرفیت های اینترنت جهانی برخوردار شوند. درواقع شما به کمک این اپلیکیشن می توانید به راحتی با دور زدن فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت و محدودیت جغرافیایی به محتوای مورد نیازتان در سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنید.

خدمات بسیار با کیفیت BlufVPN

تمامی خدمات این برنامه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. اما نکته ی قابل توجه در مورد بلوف وی پی ان این می باشد که تماما رایگان است. و شما برای استفاده کردن از آن نیازی به هزینه کردن نخواهید داشت. با وجود رایگان بودن تمامی خدمات این برنامه به قدری از کیفیت بالا برخوردار هستند. که در برخی زمینه ها حتی قابلیت مقایسه با فیلتر شکن های پولی را نیز دارند.

Screenshot image

فیلتر شکن BlufVPN ایمن و قابل اعتماد

بلوف وی پی ان یکی از ایمن ترین فیلتر شکن های موجود در بازار است. درواقع میتوان گفت یکی از فاکتور هایی که سبب شده است کاربران زیادی از این فیلتر شکن استفاده کنند. همین امنیت بالایی است که این برنامه برای کاربران فراهم می کند. بلوف وی پی ان اقدامات گوناگونی را در راستای افزایش امنیت کاربران خود انجام می دهد. اما یکی از مهم ترین اقدامات این برنامه برای افزایش امنیت کاربران رمزگذاری اتصالات آن ها توسط این فیلتر شکن پر قدرت می باشد. رمزگذاری اتصالات سبب می شود که برای کاربران اتصالی ایمن و غیر قابل نفوذ ایجاد شود. بنابراین این برنامه توسط این عمل از کاربران در برابر خطرات احتمالی هنگام استفاده از اتصالات غیر ایمن محافظت میکند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *