دانلود فیلتر شکن BOLD VPN LITE برای آیفون


دانلود فیلتر شکن BOLD VPN LITE برای آیفون

دانلود برنامه BOLD VPN LITE با لینک مستقیم

امروز فیلتر شکن‌ های زیادی به بازار ارائه شده‌ اند. بنابراین انتخاب یک فیلتر شکن مناسب از بین گزینه ‌های بسیار زیاد کار بسیار سختی می‌ باشد. یکی از فیلتر شکن ‌هایی که آنچنان شناخته شده نیست و طبق ادعای سازندگانش از قدرت زیادی برخوردار است. به گونه ‌ای که می‌ تواند به شما اینترنت نامحدود و بدون فیلترینگ را هدیه دهد، برنامه BOLD VPN LITE می باشد.

برنامه BOLD VPN LITE چگونه کار می کند؟

این فیلتر شکن در واقع یک اتصال تونلی ایمن بین دستگاه های شما و اینترنت است. که این برنامه شما را به یک سرور VPN ایمن متصل می کند. تا ترافیک اینترنت شما از یک تونل رمزگذاری شده درجه نظامی عبور کند. همچنین این مورد فعالیت شما را از دید اشخاص ثالث پنهان می کند.داین ویژگی ها از فعالیت اینترنتی شما محافظت می کند و هویت آنلاین شما را ناشناس می کند.

سرور های قوی در سراسر جهان

همانطور که گفته شد طبق ادعای سازندگان برنامه، فیلتر شکن BOLD VPN LITE از قدرت بالایی برخوردار است. به گونه ‌ای که می‌ تواند قدرت لازم برای دور زدن انواع محدودیت ‌ها را فراهم کند. برای این منظور فیلتر شکن باید سرورهای پرتعداد و پرقدرتی را داشته باشد تا این موضوع ممکن باشد.

Screenshot image

توضیحات تکمیلی در مورد امنیت فیلتر شکن BOLD VPN LITE

همانطور که در بالا به این موضوع اشاره شد این برنامه از امنیت مناسبی برخوردار است. چرا که داده های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند. در نتیجه خطر کمتری متوجه شما هنگام گشت و گذار کردن در اینترنت خواهد بود. همچنین این برنامه هیچگونه اطلاعات را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی گذارد. ولی اطلاعات زیادی از شما را ذخیره می‌ کند. که این موضوع آسیب پذیری شما در برابر خطرات احتمالی را بیشتر می‌ کند و متاسفانه نمی‌ توان آن ها را حذف کرد.

این برنامه به طور کلی تنها ۵۰۰ بار دانلود شده است و کاربران بسیار کمی دارد. بنابراین از کیفیت خدمات آن نمی ‌توان مطمئن بود و تمامی ویژگی ‌های گفته شده طبق ادعای سازندگان برنامه است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *