دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن BOLVPN برای اندروید


دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن BOLVPN برای اندروید

نسخه اصلی برنامه BOLVPN برای کامپیوتر

امروزه با پیشرفت تکنولوژی خدمات اینترنتی در تمامی دسته ها پیشرفت زیادی کرده اند. اما شما به دلیل محدودیت‌ های موجود بر اینترنت کشور نمی توانید از بیشتر آن ها استفاده کنید. در نتیجه نیاز به راه حلی برای حل این مشکل دارید. یکی از بهترین راه حل های موجود استفاده از فیلتر شکنی قدرتمند و سریع می باشد. برنامه ای که بتواند سرعت لازم برای رفع انسداد انواع محدودیت سایت ها و برنامه های فیلتر شده را برای شما به ارمغان بیاورد. که فیلتر شکن BOLVPN برنامه ای است که تمامی فاکتور های لازم به منظور مروری راحت در اینترنت را به شما ارائه می‌ کند.

نماگرفت

متصل شدن به سرور های باکیفیت برنامه BOLVPN با خیال راحت

با دانلود و نصب این فیلتر شکن قدرتمند از طریق سایت های معتبر و برنامه گوگل پلی، شما می توانید از سرور های با کیفیت این برنامه برخوردار شوید. این سرورها که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده ‌اند از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند. و می‌ توانند سرعتی پایدار را برای شما به ارمغان بیاورند. ضمن اینکه نحوه اتصال به سرور های این برنامه بسیار ساده می باشد. و شما می‌ توانید تنها با چند کلیک ساده به این سرور ها متصل شوید.

استفاده از خدمات مسدود شده

همانطور که گفته شد شما می توانید به کمک این فیلتر شکن از انواع خدمات فیلتر شده استفاده کنید. برای مثال می توانید به تماشای آنلاین فیلم و سریال بدون سانسور و با بالاترین کیفیت از سایت های فیلتر شده بپردازید. همچنین می توانید برای پرکردن اوقات فراغت خود بازی های آنلاین فیلتر شده را رفع انسداد کنید و از گیم‌ پلی آن ها استفاده کنید. همچنین یکی از مهم‌ ترین کاربرد های این برنامه رفع انسداد شبکه های اجتماعی می باشد.

نماگرفت

مروری مطمئن و ایمن با BOLVPN در سراسر جهان

شما می ‌توانیم با متصل شدن به سرور های این برنامه انواع محدودیت های اینترنتی را با خیال راحت کنار بگذارید. چرا که این برنامه به کمک اقدامات امنیتی خود می تواند از شما در برابر خطرات احتمالی محافظت کند. و اجازه به سرقت رفتن اطلاعات شما را به هیچ کس ندهد. همچنین به کمک پنهان کردن موقعیت جغرافیایی، شرایط لازم برای مروری ناشناس را پدید می آورد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *