دانلود Book VPN برای اندروید


دانلود Book VPN برای اندروید

دانلود فیلترشکن کتاب با لینک مستقیم

دانلود Book VPN برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با وی پی انی به اسم کتاب! تا اینجا که اسمش یکم عجیب بوده، بریم سراغ بقیه بررسی که ببینیم تو این وی پی ان چه خبره!

فیلترشکن یه همون وی پی ان کتاب یه وی پی ان رایگانه که روی گوگل پلی قرار داره و همه میتونن دانلودش کنن و ازش بهره ببرن! از نظر ظاهری، این وی پی ان اسم عجیبی داره و لوگوش هم در حد متوسطه. ولی طراحی داخلی برنامه بسیار خوب انجام شده! طراحی مینیمال و نرم که تماشای برنامه رو لذتبخش میکنه و حسی که مخاطب میده اینه که با یه وی پی ان حرفه ای رو به روعه!

این وی پی ان ادعا میکنه میتونه در بازی های انلاین هم کمکتون کنه! این ادعای نسبتا سنگینیه! وقتی بحث بازی های آنلاین وسط میاد، هم سرعت مهمه و هم پایداری! در واقع پلیر ها با پینگ طرفن و اگر این پینگ از یه حدی بالاتر بره عملا بازی کردن غیر ممکن میشه! وقتی برای اتصال به سرور بازی از وی پی ان هم استفاده میکنید، این وی پی ان باید فیلترشکن درست و درمونی باشه تا بتونه از پس این پینگ بربیاد و تجربه بازی کردن پلیر رو خراب نکنه و این وی پی ان ادعا میکنه، اونقدری بهینه شده تا بشه در کنار گیم آنلاین هم ازش استفاده کرد!

با استفاده از این وی پی ان و اتصال به سرورهاش علاوه بر حفظ بیشتر امنیت و حریم شخصیتون میتونید به همه برنامه ها و وبسایت های مورد علاقتون دسترسی داشته باشید و از فیلترینگ دست و پا گیر عبور کنید! اما یکی از ویژگی های منفی این برنامه هم اینه که آخرین آپدیتی که منتشر کرده مربوط به امسال نیست و برای سال قبل یعنی همون 2022 عه و این مخصوصا برای یه وی پی ان اصلا اتفاق خوبی نیست!

مرسی که تا اینجای پست با ما بودید!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *