نصب فیلتر شکن Bounce VPN برای گوشی


نصب فیلتر شکن Bounce VPN برای گوشی

دریافت فایل برنامه Bounce VPN از سایت بدون فیلتر

محدودیت ‌های اینترنتی همه کاربران را بسیار کلافه کرده است. چرا که آن ها را از بسیاری از خدمات مهم و ضروری محروم کرده و آن ها حتماً نیاز دارند تا از ابزار های دور زدن محدودیت ‌های اینترنتی استفاده کنند. تا شرایط لازم برای دسترسی به این خدمات را کسب کنند. یکی از برنامه ‌هایی که به خوبی می‌ تواند شرایط را برای شما مهیا کند. فیلتر شکن Bounce VPN است. که از طریق گوگل پلی برای کاربران اندرویدی قابل دانلود و نصب می‌ باشد.

۱_ امنیت بسیار بالا و مطمئن

این برنامه به خوبی از شما در برابر انواع خطرات احتمالی هنگام انجام فعالیت‌ های آنلاین مختلف محافظت می‌ کند. چرا که از به روزترین خدمات امنیتی برخوردار است که بستر مناسب برای مروری مطمئن و ایمن را برای شما فراهم خواهد کرد.

۲_ رمزگذاری داده های خصوصی

همچنین این برنامه داده‌ های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند و به هیچ عنوان اطلاعات خصوصی شما را ذخیره نمی‌ کند. تا آسیب پذیری شما به وسیله یک اتصال غیر قابل نفوذ بسیار کمتر شود.

۳_ سرور های درجه یک در فیلتر شکن Bounce VPN

سرور های این برنامه اصلی ‌ترین دلیل رضایت کاربران از این برنامه می‌ باشند. چرا که از قدرت بسیار بالایی برخوردار هستند. و می‌ توانند یک اتصال پرسرعت و پایدار را برای شما فراهم کند. تا بتوانید به راحتی به خدمات فیلتر شده دسترسی پیدا کنید. و محدودیت‌ های اعمال شده بر سایت ‌ها و برنامه‌ های فیلتر شده را از بین ببرید. تا بتوانید از محتوای درون آن ها بهره‌ مند شوید.

۴_ خدمات رایگان و در دسترس

خدمات این برنامه به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفتند تا بتوانید بدون پرداخت هزینه به خدمات جهانی و تمامی ظرفیت‌ های موجود در اینترنت دسترسی پیدا کنید.

۵_ امتیاز بالای Bounce VPN و نصب با خیال مطمئن

امتیاز دریافتی این برنامه از کاربرانی که آن را نصب کرده اند بسیار بالا می‌ باشد. که نشان دهنده کیفیت مناسب این برنامه برای استفاده روزانه از آن است. به طور کلی این برنامه امتیاز ۴.۴ را از کاربران مختلف کسب کرده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *