دانلود Brave Browser برای اندروید با فیلترشکن داخلی


دانلود Brave Browser برای اندروید با فیلترشکن داخلی

دانلود مرورگر وی پی ان دار با لینک مستقیم با بیش از 100 میلیون دانلود!

دانلود Brave Browser برای اندروید با فیلترشکن داخلی! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با یه مرورگر خفن که داخل خودش براتون وی پی ان هم داره!

تو کامنتا ازمون پرسیده بودید که آیا مرورگرهای دیگه ای هم مثل اپرا مینی قدیمی وجود دارن که داخلشون وی پی ان باشه؟ خب ما هم امروز اومدیم بگیم که بله! این وی پی انی که امروز براتون اوردیم نه تنها داخل خودش فیلترشکن داره و بهتون اجازه میده که هر وبسایتی رو به سادگی آب خوردن باز کنید، بلکه حسابی هم بین کاربرا ترکونده و به معنای واقعی محبوب شده! با ما همراه باشید تا یه نگاهی به مرورگر بندازیم!

اول از همه باید بهتون بگم که این یه برنامه بینظیر با آمار خیلی خیلی خوبه! این وی پی ان در گوگل پلی موفق شده تا توسط کاربران گوگل پلی ، بیشتر از 100 میلیون دانلود فعال دریافت کنه که همین عدد به تنهایی نشون دهنده تراز اول بودن این برنامست! از اون بهتر اینه که یسری از کاربران خود این وی پی ان هم در نظرسنجی گوگل پلی، بهش نمره 4.6 رو دادن که این نمره هم اعتبار این وی پی ان رو یجورایی برامون مضاعف کرده و ترکونده خلاصه!

باتوجه به اینکه این برنامه یه مرورگره، باید توجه داشته باشید که دسترسی های بیشتری هم از یه وی پی ان عادی نیاز داره ولی اگر روی امنیتتون خیلی حساسید، قسمت دسترسی های این وی پی ان رو در گوگل پلی چک کنید.

خب یه همچین وی پی ان با این آمار فوق العادش قطعا از نظر ظاهری که طراحی درجه یکی داره و از نظر امکانات هم چیزی کم نداره! از قابلیت بهینگی برای مصرف باتری گوشی شما تا قابلیت مسدود کردن تبلیغات مزاحم یا همون اد بلاکر و … همه و همه در این مرورگر برای شما وجود دارن رفقا!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *