دانلود فیلترشکن کشور برزیل برای اندروید


دانلود فیلترشکن کشور برزیل برای اندروید

دانلود VPN Brazil با لینک مستقیم با بیش از یک میلیون دانلود!

دانلود فیلترشکن کشور برزیل برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم اینجا که با هم یه وی پی

ان جدید ببینیم! وی پی انی که یجورایی جزو وی پی ان های محبوب بین کاربرا محسوب میشه و بیشتر از یک میلیون بازدید از گوگل پلی داشته! رفقا راستی حواستون باشه که اگر قصد دانلود هر وی پی انی رو دارید ، ترجیحا از گوگل پلی این دانلود رو انجام بدید اگر کاربر اندروید هستید. اینجوری هم فایل مطمئن تری نسبت به وبسایت ها دانلود میکنید و هم مطمئنید که نسخه آخر رو دانلود کردید و دانلود نسخه آخر در وی پی ان ها خیلی خیلی مهمه!

آقا به سادگی یه کلیک آی پی ادرس برزیلی بگیرین! چی از این بهتر؟ یه وی پی ان که کمک میکنه تا آی پی آدرس خودتون رو مخفی کنید و به جاش آی پی آدرس سروری که بهش وصل شدید رو به نمایش بزارید تا هویتتون ناشناس بمونه! بله درست فهمیدین ، کار یه وی پی ان فقط عبور از فیلترینگ نیست! بلکه یه وی پی ان خوب ، علاوه بر فیلترشکن یودن ، باید بتونه از حریم شخصی کاربراش هم حفاظت کنه ، خودش جاسوس اطلاعات نباشه ، جلوی هکر ها و جاسوس ها و درز اطلاعات رو تا جایی که میتونه بگیره و …

این وی پی ان برزیل ما حالا موفق شده از کاربران گوگل پلی بیشتر از یک میلیون دانلود فعال کسب کنه که بسیار تعداد قابل توجهی برای یه وی پی انه و نمره ای هم که از کاربران خودش گرفته ، ۴.۱ بوده که اون هم نمره خوبی محسوب میشه. براتون در بالا لوگوی برنامه رو قرار دادیم تا اگه قصد دانلود این وی پی ان رو داشتید ، حتما همین نسخه محبوب و پرطرفدار رو دانلود کنید و نه سایر نسخه!

ممنون از اینکه تا اینجای مطلب کنارمون بودید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *