نحوه دانلود برنامه قوی Brinjal VPN با لینک مستقیم


نحوه دانلود برنامه قوی Brinjal VPN با لینک مستقیم

نصب فیلتر شکن قدرتمند Brinjal VPN برای گوشی اندروید

یکی از فیلتر شکن‌ های موجود در گوگل پلی که شما می‌ توانید از آن به عنوان ابزار وی پی ان استفاده کنید، فیلتر شکن Brinjal VPN نام دارد. این برنامه به دلیل افزایش شدت محدودیت ‌های اینترنتی دچار افت کیفیت بسیار زیادی شده است. به گونه ‌ای که بسیاری از خدمات فیلتر شده را قادر نیست از بین ببرد و حتی گاهی اوقات اتصال لازم برای از بین بردن محدودیت‌ ها نیز برقرار نمی‌ شود.

سرور های زیاد در برنامه Brinjal VPN اما غیر فعال

همانطور که در فیلم مشاهده خواهید کرد، این برنامه دارای سرور های بسیار زیادی است. اما متاسفانه این سرور ها هیچگونه فعالیتی انجام نمی‌ دهند و خیلی اوقات اصلاً قابل متصل شدن نیستند. به همین دلیل است که عملاً این فیلتر شکن از دسترس خارج شده است و دیگر نمی‌ توان به کمک آن محدودیت‌ های اینترنتی را از بین برد.

امنیت بسیار مناسب برنامه Brinjal VPN با جلوگیری از ردیابی شدن

با وجود اینکه این برنامه از سرعت مناسبی برخوردار نیست و سرور هایش خیلی اوقات از دسترس خارج هستند. اما خدمات امنیتی آن بسیار حرفه‌ ای و مناسب است. به گونه ‌ای که اگر اتصال شما به سرور ها برقرار شود، در بستری کاملاً مطمئن و ایمن با خیالی راحت می‌ توانید از تمامی ظرفیت ‌های اینترنت لذت ببرید. در واقع این برنامه با به کارگیری به روزترین اقدامات امنیتی باعث شده است که شما در برابر انواع خطرات احتمالی ایمن باشید.

آپدیت جدید برنامه Brinjal VPN

این فیلتر شکن به تازگی آپدیت جدیدی از برنامه را به بازار ارائه کرده است. که ادعا دارد مشکلات قبلی که در نسخه ‌های پیشین وجود داشت حل شده و هم اکنون شما می‌ توانید از یک فیلتر شکن فعال و مناسب برخوردار باشید.

لازم به ذکر است که این برنامه از لحاظ امتیاز یکی از ضعیف‌ ترین فیلتر شکن‌ های موجود در گوگل پلی است. چرا که از مجموعه کاربرانی که این برنامه را نصب کرده اند. توانسته است امتیاز افتضاح ۲.۴ را دریافت کند که نشان از کیفیت بسیار بد برنامه می‌ باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *