دانلود فیلتر شکن ایمن و قوی Browsec VPN با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن ایمن و قوی Browsec VPN با لینک مستقیم

دانلود اپلیکیشن پرسرعت Browsec VPN برای ویندوز

برنامه Browsec VPN از جمله فیلتر شکن های ایمن و پرسرعت موجود در بازار می باشد که هنوز فعال می باشد و سرور های آن از کار نیفتاده اند. شما می توانید با استفاده از این برنامه و متصل شدن به سرور هایش با رفع انسداد سایت ها و برنامه های مسدود شده به هر محتوایی که می خواهید دسترسی پیدا کنید. این برنامه به شما در انجام کارهای روزمرتان کمک می کند. تا بتوانید به کمک این برنامه اینترنتی آزاد و بدون محدودیت را تجربه خواهید کرد.

استفاده آسان از فیلتر شکن Browsec VPN

این وی پی ان کار را برای کاربران خود بسیار راحت کرده است. به صورتی که برای جلب رضایت کاربران از یک رابط کاربری ساده و کاربردی برخوردار است. که در آن منو های پیچیده و تو در تو حذف شده اند. به گونه ای که تنها با چند کلیک می توانید به سرور های این برنامه متصل شوید. در واقع شما می تواند تنها با کلیک بر روی دکمه موجود در برنامه به صورت خودکار به سرورهای پرسرعتش متصل شوید.

Screenshot image

امنیت بی نظیر و بالای برنامه Browsec VPN

یکی از نکات مهمی که هنگام دانلود کردن وی پی ان باید در نظر بگیرید میزان امنیت آن برنامه است. چرا که به دلیل امنیت کم بعضی از فیلتر شکن های موجود در بازار، افراد ثالث به راحتی می توانند اتصالات کاربران را هک کنند و اطلاعات خصوصی آن ها را به سرقت ببرند. اما این وی پی ان با استفاده از اقدامات امنیتی گوناگون شرایطی را ایجاد کرده است که شما می توانید به صورت ایمن و ناشناس در فضای اینترنت به گشت و گذار بپردازید.
علاوه بر آن این برنامه با رمزگذاری اتصالات شما اتصالی ایمن و غیر قابل نفوذ را برای شما ایجاد می‌ کند که از شما در برابر تمامی خطرات احتمالی هنگام گشت و گذار در اینترنت محافظت خواهد کرد.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *