آموزش اتصال به سرور های فعال فیلتر شکن BT VPN


آموزش اتصال به سرور های فعال فیلتر شکن BT VPN

دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن رایگان BT VPN

برنامه‌ های پرکاربرد زیادی در کشور ما وجود دارند ولی یکی از پرکاربرد ترین برنامه‌ ها که حتماً باید یکی از آن ها را نصب داشته باشیم، فیلتر شکن‌ ها هستند. چون بدون آن ها ما امکان دسترسی به خیلی از سایت‌ ها و برنامه‌ ها را نخواهیم داشت.
فیلتر شکن BT VPN یک برنامه رایگان می‌ باشد. که می‌ تواند به شما برای دسترسی به خدمات گفته شده کمک کند. بنابراین می‌ توانید با خیال راحت این برنامه را برای خود نصب کنید.

نحوه متصل شدن به سرور های BT VPN به صورت دستی یا خودکار

برای دسترسی به خدمات این فیلتر شکن شما می‌ توانید از دو روش اتصال خودکار یا دستی استفاده کنید. که وقتی گزینه اتصال خودکار را لمس می‌ کنید، فیلتر شکن برای شما یکی از سرور های پرسرعت را انتخاب می‌ کند. همچنین به علت ترافیک بالا ممکن است این برنامه چندین بار سرور را عوض کند. تا شما به یکی از بهترین سرورها متصل شوید.
برای اتصال دستی هم می‌ توانید وارد لیست سرور های این فیلتر شکن شوید و با مقایسه کشورها و سرعت آن ها هر کدام را که می‌ خواهید انتخاب کنید و بر روی آن ضربه بزنید.

دارای کانال تلگرامی

جهت بهره بردن از خدمات مختلف از جمله آپدیت‌ های پی در پی در این برنامه و همچنین دیگر اطلاعات می‌ توانید وارد کانال تلگرام این فیلتر شکن شوید تا از آخرین اخبار مطلع شوید.

قابلیت اشتراک گذاری برنامه BT VPN

اگر از این فیلتر شکن و خدماتش راضی بودید به راحتی می‌ توانید آن را در اپلیکیشن‌ های مختلف برای دوستان و آشنایان خود ارسال کنید. تا آن ها هم بتوانند این فیلتر شکن را برای خود نصب و استفاده کنند.

امکان چت با پشتیبانی

اگر در این فیلتر شکن به مشکلی خوردید، می‌ توانید به راحتی با پشتیبان‌ های این برنامه در میان بگذارید. چون این فیلتر شکن دارای گزینه‌ای است که می‌ توانید به راحتی در آن چت کنید. همچنین در این برنامه چند مشکل رایج نوشته شده است که شما می‌ توانید با زدن بر روی آن گزینه مشکل خود را به پشتیبان‌ها اعلام کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *