دانلود فیلتر شکن رایگان BullVPN نسخه اصلی


دانلود فیلتر شکن رایگان BullVPN نسخه اصلی

فیلتر شکن نامحدود بول وی پی ان برای اندروید

با فیلتر شکن BullVPN می توانید سایت ها و برنامه های مسدود شده را با سرعت فوق العاده و پایدار رفع انسداد کنید. همچنین در این برنامه برای شما چندین سرور پرسرعت فراهم شده است تا از اتصال سریع به آن ها لذت ببرید.
به صورتی که به کمک این وی پی ان و اتصال به سرور های قوی آن می توانید به تمامی خدمات اینترنتی مورد نیازتان دسترسی پیدا کنید.

حفاظت از حریم خصوصی

این فیلتر شکن یکی از ایمن ترین و مطمئن ترین فیلتر شکن های موجود در بازار می باشد. به صورتی که برای افزایش رضایت کاربران خود اقدامات امنیتی را برای افزایش امنیت حریم خصوصی آن ها در نظر گرفته است. علاوه بر اقدامات امنیتی و پروتکل های بسیار قدرتمند ، این برنامه به هیچ عنوان سوابق مرور شما را ذخیره نمی کند. همچنین اطلاعات خصوصیتان را در اختیار اشخاص دیگر قرار نمی ‌دهد. بلکه با استفاده از پروتکل های امنیتی از در دسترس قرار گرفتن اطلاعات شما جلوگیری می‌ کند. در نتیجه شما می‌ توانید به کمک این برنامه مروری بدون نظارت را انجام دهید.

Screenshot image

ایجاد اتصال ناشناس با برنامه BullVPN

شما با استفاده از این برنامه می توانید مروری ناشناس را تجربه کنید. در واقع این وی پی ان با پنهان کردن موقعیت جغرافیایی اصلی شما باعث می شود که کسی نتواند موقعیت اصلی شما را تشخیص دهد.
در نتیجه هیچ کدام یک از فعالیت های آنلاینی که در فضای اینترنت انجام می دهید قابل ردیابی نخواهد بود. و می توانید به صورت کاملا ناشناس به مرورگردی در اینترنت بپردازید و از اینترنت ایمن و پرسرعت لذت ببرید.

دسترسی نامحدود به سرور ها

شما برای استفاده کردن از خدمات این برنامه هیچ گونه محدودیتی نخواهید داشت. و می توانید در همه ساعات شبانه روز از مرورگردی در اینترنت به کمک این فیلتر شکن لذت ببرید.
همچنین گفتنی است که محدودیت حجمی نیز برای شما وجود ندارد. و می توانید به هر مقدار که می خواهید با استفاده از این وی پی ان به دانلود برنامه های مورد نیازتان بپردازید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *