برای کسب و کارت از فیلترشکن BUSINESS VIP استفاده کن!


برای کسب و کارت از فیلترشکن BUSINESS VIP استفاده کن!

دانلود وی پی ان “بیزنس وی آی پی” برای اندروید

یکی از عجیب ترین مواردی که در کل این مدتی که درباره وی پی ان ها مینویسم، بهش برخوردم این وی پی ان بوده! چند وقت پیش بود که داشتم با دقت کامنت هاتون رو میخوندم که به یه مورد جالبی برخوردم! یکی از مخاطبین عزیز سایتمون ازمون پرسیده بود که : من میخوام برای گوشی های اندرویدی شرکتم یه وی پی ان نصب کنم، به نظرتون BUSINESS VIP وی پی ان خوبیه؟

من هم بعد از خوندن این کامنت، سریع رفتم اسم این وی پی ان رو سرچ کردم تا یه نقد و بررسی براتون راجع به این وی پی ان بنویسم. ولی وقتی وی پی ان رو پیدا کردم حسابی خورد تو ذوقم!

حسابی حالم گرفته شد! من انتظار یه وی پی ان با امکانات خاص یه کسب و کار رو داشتم و خیلی مشتاقانه میخواستم ببینم مزیت هایی که این وی پی ان نسبت به فیلترشکن های عادی داره چیه؟ اما دیدم که این وی پی ان فقط از یه تکنیکی داره استفاده میکنه که تعداد دانلود و بازدید بیشتری بگیره!

این تکنیک اینه که یه سازنده میاد و وی پی ان های زیادی رو با اسم های عجیب و غریب یا جذاب یا کاربردی منتشر میکنه در صورتی که این وی پی ان ها هیچ فرقی با یه فیلترشکن عادی نداره! حتی معمولا عملکرد و کیفیت اینجور برنامه ها پایین هم هست و یجورایی حس فریب میده!

این وی پی ان هم از اون دسته بود. تعداد دانلود خیلی کم – طراحی ظاهری خیلی داغون – و هزار تا دلیل دیگه باعث میشه که من در جواب اون کاربر عزیز سایتمون که راجع به این وی پی ان پرسیده بودن، بگم نه! من به هیچ وجه دانلود و نصب یه وی پی ان بیخودی مثل این رو پیشنهاد نمیکنم!

ما قبلا تواین سایت وی پی ان مناسب بیزنس ها و کسب و کار ها رو معرفی کردیم که با یه سرچ ساده تو سایت میتونید پیداش کنید!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *