روش نصب فیلتر شکن آمریکایی butter VPN از سایت گوگل پلی


روش نصب فیلتر شکن آمریکایی butter VPN از سایت گوگل پلی

دانلود وی پی ان فعال butter VPN برای استفاده از اینستاگرام

برای اینکه بتوانید به صورت رایگان از تمامی سایت های کشور استفاده کنید. و بدون نیاز به پرداخت هزینه انواع محدودیت‌ ها را از سر راه خود بردارید. فیلتر شکن butter VPN گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. چرا که دارای خدمات بسیار با کیفیت است و می‌ تواند انواع محدودیت‌ ها را برای شما از بین ببرد.

سرور های آمریکایی پرسرعت در برنامه butter VPN

یکی از قوی ‌ترین سرور ها را همیشه کشور آمریکا دارد. این برنامه نیز به دلیل همین موضوع یعنی برخورداری از سرور های آمریکایی از قدرت و سرعت عالی برخوردار می‌ باشد. و به شما می ‌تواند این امکان را هدیه کند که بتوانید انواع سایت ‌ها و برنامه ‌های فیلتر شده را در کسری از ثانیه رفع فیلتر کنید.

طریقه استفاده از فیلتر شکن قوی butter VPN

نخستین گام برای برخورداری از خدمات این برنامه دانلود کردن آن از منابع مختلف می‌ باشد. که معتبر ترین آن ها برنامه گوگل پلی است. پس از نصب برنامه و هنگام اجرای آن شما با مراحل آموزشی برنامه مواجه خواهید شد. یعنی این برنامه به شما طریقه استفاده از خودش را آموزش می‌ دهد. پس از گذراندن مراحل آموزشی، این برنامه از شما مجوز های لازم را برای فعالیت در دستگاه شما می‌ خواهد.

طراحی جالب و کاربرپسند

طراحی و رابط کاربری این برنامه بسیار جذاب و کاربرپسند می‌ باشد. همانطور که از اسم برنامه پیداست نماد این برنامه کره می‌ باشد. که در پس زمینه رابط کاربری این برنامه عکس یک کره می‌ باشد. که پس از برقراری اتصال به صورت خوشحال در می‌ آید.

رفع مشکلات برنامه در آپدیت جدید

در آخرین نسخه از این برنامه که به بازار ارائه شده است تمامی مشکلات قبلی از بین رفته است. و اتصال کاربران به سرور ها راحت ‌تر انجام می‌ گیرد. در گذشته به دلیل طول کشیدن برقراری اتصال بسیاری از کاربران به این برنامه امتیاز پایینی داده اند.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *