دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن BYTE VPN + رایگان


دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن BYTE VPN + رایگان

دانلود فیلتر شکن قدرتمند BYTE VPN برای گوشی

خیلی اوقات موقعیتی پیش آمده است که کاربران خواسته اند از یک برنامه یا سایت بین المللی استفاده کنند. اما به دلیل محدودیت ‌های موجود نتوانستند. بنابراین برای حل این مشکل نیاز به فیلتر شکن قدرتمند و سریع دارند‌ تا بتوانند از این خدمات برخوردار شوند. فیلتر شکن ‌های زیادی در بازار وجود دارد. اما یکی از فیلتر شکن ‌هایی که شما می‌ توانید از آن برای دور زدن محدودیت‌ ها استفاده کنید فیلتر شکن BYTE VPN می‌ باشد.

علت نصب برنامه BYTE VPN

این برنامه یک سرویس VPN امنیتی، رایگان و ناشناس است. که شما می توانید به تمام سایت های مورد علاقه خود دسترسی داشته باشید. با BYTE VPN می توانید از حریم خصوصی آنلاین خود محافظت کنید. در اینترت ناشناس بمانید و در هر جایی که می خواهید جست و جو کنید.

Screenshot image

دیگر ویژگی های مثبت برنامه BYTE VPN

سرور های پرقدرت و جهانی

شما می‌ توانید به کمک سرور های بینظیری که در این برنامه قرار دارد از خدمات بین‌ المللی برخوردار شوید. حتی اگر شدید ترین محدودیت‌ ها بر آن ها اعمال شده باشد. این سرور ها به شما قدرت لازم برای رفعشان را می‌ دهد.

استفاده راحت و کاربردی

به دلیل رابط کاربری مناسب و ساده‌ ای که برنامه از آن برخوردار می‌ باشد. استفاده کردن از آن بسیار آسان می‌ باشد. به گونه‌ ای که حتی شما می‌ توانید به راحتی با یک ضربه به سرور های قدرتمند برنامه متصل شوید.

بدون نیاز به پرداخت هزینه

همانطور که گفته شد این برنامه یک فیلتر شکن رایگان می‌ باشد. که شما برای استفاده از خدمات آن نیازی به پرداخت هزینه ندارید. بلکه می‌ توانید به صورت رایگان از خدمات موجود در برنامه استفاده کنید.

مرور ناشناس در سراسر جهان

شما می‌ توانید به کمک این فیلتر شکن به صورت کاملاً ناشناس در اینترنت مرور کنید. چرا که این برنامه موقعیت جغرافیایی اصلی شما را پنهان می‌ کند و آن را با یک آی پی جعلی جایگزین می‌ کند. تا هیچ کدام از فعالیت ‌های آنلاین شما قابل ردیابی و شناسایی نباشد.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *