دانلود CactusVPN برای اندروید


دانلود CactusVPN برای اندروید

دانلود فیلترشکن کاکتوس با لینک مستقیم

دانلود CactusVPN برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ اقا مواظب باشید که امروز براتون یه وی پی ان خار دار اوردیم! این شما و اینم وی پی ان کاکتوس!

وی پی ان یا همون فیلترشکن کاکتوس همین الان در وبسایت و برنامه گوگل پلی برای دانلود قرار داره و آمار گوگل پلی نشون میده که این برنامه تا الان بیشتر از 50 هزار تا دانلود فعال داشته و نمره ای هم که از کاربر ها دریافت کرده، نمره 3.9 بوده که خب میشه گفت یه نمره متوسط برای یه وی پی انه!

همه جای این وی پی ان میشه کاکتوس رو دید! از لوگوی برنامه که خودش یه کاکتوسه تا رنگ برنامه همه و همه از کاکتوس گرفته شده! و این یخورده این وی پی ان رو نسبت به برنامه هایدیگه متمایز میکنه البته از نظر ظاهری!

این وی پی ان از نقاط مختلف دنیا براتون سرور های پرسرعت و گوناگونی آماده کرده تا شما به هرکدوم که مایل بودید وصل یشید و یا میتونید هرکدوم که به نظرتون سریع تر بود رو انتخاب کنید و ازش استفاده کنید. طبق توضیحات این وی پی ان، این سرور ها از بیشتر از 22 کشور مختلف جمع شدن!

البته باید بدونید که فقط تا 3 روز استفاده از این وی پی ان رایگانه و بعدش شما باید هزینه بپردازید و این هزینه تا 30 روز گارانتی و ضمانت برگشت پول داره. در قسمت دسترسی هایی که این وی پی ان از شما میخواد هم چیز مشکوکی وجود نداره و این برنامه وی پی ان امنی به نظر میاد!

در کل همونطور که میدونید در کشور ما هرروزه وی پی ان ها از کار میفتن و این اتفاق برای وی پی ان های رایگان بیشتر هم اتفاق میفته ولی از اونجایی که این وی پی ان در اصل پولیه و فقط چند روز اول استفاده ازش رایگانه، و همچنین آپدیتش و در واقع همون آخرین نسخش هم همین امسال یعنی سال 2023 منتشر شده احتمال اینکه سرور هاش فعال باشن، هنوز هست.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *