دانلود CAFE VPN برای اندروید


دانلود CAFE VPN برای اندروید

دانلود فیلترشکن کافه با لینک مستقیم

دانلود CAFE VPN برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با یه وی پی ان از جنس قهوه که میخوایم با هم بررسیش کنیم و ببینیم چی تو چنته داره که ارائه کنه! با ما همراه باشید!

خب میخوام حرف آخرم رو همین اول بهتون بزنم! در واقع ما اینجا با یه وی پی ان کاملا معمولی طرفیم! نه یه وی پی ان خیلی ضعیف و نه یه وی پی ان خیلی شاخ و قوی! بیاین چنتا دلیلش رو با هم ببینیم :

اول از همه بحث ظاهر این وی پی انه! اسم این وی پی ان کافست و سعی شده تا بر اساس قهوه ، طراحی ظاهری صورت بگیره! لوگو که نشان دهنده یه فنجان قهوست و بنرهای این وی پی ان هم از بک گراند قهوه ای استفاده میکنن و در داخل برنامه هم از رنگ سبز استفاده شده که به رنگ قهوه ای خیلی خیلی میشینه و مثل ترکیب خاک و گیاه میمونه! اما سطح طراحی المان های نرم افزار خیلی هم حرفه ای نیست و فقط در حد راه انداختن کار انجام شده!

دوم آمار این وی پی انه! اگر یه سر به صفحه گوگل پلی این وی پی ان بزنید ، مشاهده میکنید که تقریبا حدود ۱۰۰ هزار نفر این وی پی ان رو از گوگل پلی دانلود و نصب کردن و بعضی از کاربران اومدن و به این وی پی ان نمره ۴.۱ رو دادن که در اینجا هم تعداد دانلود و هم نمره نرم افزار یه چیز نرمال و خوبیه که این هم مهر تاییدی بر متوسط بودن این وی پی انه!

رفقا فقط حواستون باشه که اگر قصد دانلود این وی پی ان رو داشتین ، حتما و حتما خودتوون دسترسی های مورد نیاز این وی پی ان رو چک کنید و اگر از نظرتون مشکلی نبود اقدام به دانلود کنید. چون در نهایت مسئولیت دانلود و نصب این وی پی ان و عواقبش با خودتون خخ اهد بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *