دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن Cali VPN برای آیفون


دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن Cali VPN برای آیفون

نسخه جدید فیلتر شکن Cali VPN برای گوشی همراه

یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در بازار فیلتر شکن Cali VPN می باشد که با سرعت بالا و امنیت بی نظیری که برای ایجاد می‌ کند، تجربه بی نظیر از یک مرور آزاد و ایمن را برای ما فراهم می‌ کند. و ما می توانیم با استفاده از این برنامه از تمامی خدمات مسدود شده که به آن ها نیاز داریم استفاده کنیم. این فیلتر شکن برای ما خدمات وی پی ان را بالاترین درجه کیفیت و امنیت فراهم می کند.

Screenshot image

برنامه Cali VPN دارای پرقدرت ترین سرور ها

همانطور که در ابتدا به آن اشاره ای مختصر شد، این فیلتر شکن یکی از پرسرعت ترین فیلتر شکن های موجود در بازار است. دلیل سرعت بالا به خاطر وجود سرور های با کیفیت و متعدد آن در سراسر نقاط جهان می باشد. در واقع ما می توانیم با متصل شدن به سرور های این برنامه از سرعت بالا و اتصالی پایدار برخوردار شویم. و به کمک این وی پی ان تمامی انواع محدودیت را در سریع ترین زمان ممکن از بین ببریم و از خدماتی که تا پیش از استفاده از این برنامه به آن ها دسترسی نداشتیم، برخوردار شویم.

رمزگذاری تمامی داده های ما

این برنامه از اقدامات امنیتی گوناگونی برای افزایش امنیت سایبری ما استفاده می کند. از مهم ترین اقدامات امنیتی این برنامه در راستای افزایش امنیت ما رمزگذاری اتصالات ما می باشد. که آن را از طریق عبور دادن اتصالات ما از طریق یک تونل رمزگذاری شده ایمن انجام می دهد.
با انجام این عمل اتصالی مطمئن و غیر قابل نفوذ برای ما ایجاد می شود. که ما می توانیم به کمک آن به مروری ایمن و بدون مشکل در اینترنت دسترسی پیدا کنیم. زیرا این فیلتر شکن از ما در برابر تمامی خطرات احتمالی هنگام مرورگردی در اینترنت محافظت می کند. و از آسیب رسیدن به دستگاهمان و به سرقت رفتن اطلاعات ما جلوگیری می کند.

Screenshot imageScreenshot image

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *