دانلود فیلتر شکن قوی و جدید Campie VPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن قوی و جدید Campie VPN برای اندروید

دانلود نسخه جدید فیلتر شکن Campie VPN

با شرایط حاکم بر اینترنت همه کاربران نیاز به فیلتر شکنی قوی و پرسرعت برای استفاده از خدمات مورد نیازشان دارند. چرا که امروزه شدت محدودیت‌ ها بسیار افزایش پیدا کرده است. و یک فیلتر شکن ضعیف و بدون سرعت نمی ‌تواند به کاربران کمک چندانی کند. یکی از فیلتر شکن‌ هایی که در بازار وجود دارد. و امروزه کاربران از آن رضایت کافی را دارند. فیلتر شکن Campie VPN می‌ باشد. این برنامه می‌ تواند قدرت لازم برای دسترسی به انواع خدمات مسدود شده را برای شما به ارمغان بیاورد.

تعداد بالای سرور در سراسر جهان

این برنامه از سرور های بسیار زیادی برخوردار می‌ باشد. سرور های این برنامه که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده ‌اند می‌ توانند یک پوشش جهانی مناسب را برای شما به ارمغان بیاورند. تا شما بتوانید به هر کدام از آن ها که می‌ خواهید و به آن نیاز دارید متصل شوید. و از خدمات مسدود شده مورد نیازتان استفاده کنید.

سرعت بالا و مناسب سرور های برنامه Campie VPN

همانطور که در قبل به آن اشاره شد، این برنامه از سرور های بسیار زیادی برخوردار است. همین ویژگی باعث می‌ شود که سرعت این برنامه افزایش پیدا کند. چرا که ترافیک زیادی بر سرور ها اعمال نمی‌ شود. در نتیجه دچار افت سرعت نمی ‌شوند. پس شما می‌ توانید با اتصالی پایدار و قوی که این برنامه برای شما به ارمغان می‌ آورد. مروری یکنواخت در اینترنت را تجربه کنید.

Screenshot imageScreenshot image

امنیت بسیار بالا و مطمئن

همچنین برنامه Campie VPN از یک امنیت بسیار بالا برخوردار است. چرا که اتصالات ما را رمزگذاری می‌ کند. بنابراین داده ‌های ما هنگام انتقال به صورت ایمن منتقل می‌ شود و هیچ خطری امنیت ما را تهدید نخواهد کرد.
علاوه بر آن امنیت حریم خصوصی ما همیشه در سطح بالایی قرار خواهد داشت. چرا که این برنامه به هیچ عنوان، هیچ گونه اطلاعاتی از شما جمع آوری نمی‌ کند. و آن ها را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی‌ گذارد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *