دانلود VPN Canada برای اندروید


دانلود VPN Canada برای اندروید

دانلود فیلترشکن کانادا با لینک مستقیم

دانلود VPN Canada برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ کانادا رو که دیگه احتمالا همتون میشناسید! شهر برگ درخت افرا و محبوب ایرانی ها برای مهاجرت و دارای اقلیمی سرد که در اونجا به ندرت حتی هوای آفتابی پیدا میشه! درسته که شاید نتونیم به اونجا سفر کنیم ، ولی چرا از وی پی انش برای دیدن عکس های تو اینترنت استفاده نکنیم؟ وی پی ان کانادا اینجاست تا این قابلیت رو در اختیارمون بزاره تا به اینترنت آزاد و جهانی دسترسی داشته باشیم!

همینطور که میبینید لوگوی این برنامه وی پی ان هم از پرچم کانادا طاحی شده و احتمالا شاخ در میارید اگر بهتون بگم آمار این وی پی ان در گوگل پلی چجوریاست! این وی پی ان در گوگل پلی هم در وبسایت و هم در برنامش برای دانلود قرار داره و آماری که هم اکنون داره به ما نشون میده، اینه که تا الان این وی پی ان رو بیشتر از یک میلیون نفر برای دانلود و نصب انتخاب کردن! البته باید به این نکته هم دقت داشته باشیم که نمره متوسط تری رو کاربران به این برنامه نسبت دادن و اون نمره تا الان ۳.۸ بوده.

سازنده این برنامه گروه AltApps بوده که تجربه خوبی در ساخت وی پی ان های کشور های مختلف داشته و اکثر وی پی ان هایی که تولید کرده هم دانلود های خوب و بعضا میلیونی داشتن که خب این بشخصه برای من اعتبار این وی پی ان رو نشون میده. یجورایی میتونم بگم وی پی انی که سازندش سابقه طولانی داره ، آپدیت و بروزه ، امار دانلود بالایی داره و نسبتا از ظاهر خوبی اهن برخورداره ، به شرطی که خودتون دسترسی هاش رو چک کنین ، ارزش دانلود داره.

ولی حتما قسمت دسترسی ها رو چک کنید تا بعد از دانلود و نصب با مشکلات امنیتی مواجه نشید و قربانی یه وی پی ان جاسوس یا … نشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *