دانلود فیلتر شکن Candy VPN برای گوشی همراه + نسخه جدید


دانلود فیلتر شکن Candy VPN برای گوشی همراه + نسخه جدید

دانلود فیلتر شکن امن کندی وی پی ان برای اندروید + رایگان

محدودیت های اینترنتی امروزه مشکلات زیادی را برای بسیاری از کاربران ایجاد کرده است. چرا که بسیاری از کاربران به دلیل این محدودیت ها توانایی دسترسی به محتوای مورد نیازشان را ندارند. برنامه Candy VPN فیلتر شکنی پرسرعت و با قدرت بسیار بالاست که این مشکل را حل کرده است. این برنامه به واسطه سرعت و امنیت بالایی که دارد از محبوبیت زیادی نیز در بین کاربران برخوردار است. به طوری که تعداد زیادی از کاربران از این برنامه و سرور های کاملا رایگانش به عنوان فیلتر شکن دستگاه خود استفاده می‌ کنند.

سرعت بالای برنامه Candy VPN و جست و جوی راحت

یکی از نکات مثبت این برنامه سرعت بسیار بالای آن می باشد که در اختیار شما قرار داده شده است. کندی وی پی ان به کمک سرور های پرسرعت و با کیفیتی که دارد برای کاربران سرعت اتصالی بالا و پهنای باند نامحدود فراهم می کند. شما می توانید با دانلود این برنامه و متصل شدن به سرور های آن مروری راحت تر و جستجویی پرسرعت تر را در اینترنت تجربه کنید. و به راحتی از تمامی امکانات موجود در اینترنت برخوردار شوید.

Screenshot image

رمزگذاری اتصالات کاربران توسط فیلتر شکن Candy VPN

یکی دیگر از دلایل محبوبیت بالای این برنامه امنیت فوق‌ العاده ‌ای است که برای کاربرانش در هر زمان فراهم می کند. در واقع این برنامه اقدامات گوناگونی را در راستای افزایش امنیت کاربران خود انجام می‌ دهد. اما یکی از موثرترین آن ها رمزگذاری اتصالات کاربران می باشد. این فیلتر شکن با عبور دادن اتصالات کاربرانش از یک تونل رمزگذاری شده ایمن، اتصالات آن ها را رمزگذاری می کند. و از این طریق برای آن ها اتصالی امن و سریع فراهم می‌ کند. که از کاربران در برابر خطرات احتمالی مانند به سرقت رفتن اطلاعات و آسیب رسیدن به دستگاه آن ها جلوگیری می کند.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *