روش نصب Capra VPN با لینک مستقیم از گوگل پلی


روش نصب Capra VPN با لینک مستقیم از گوگل پلی

دانلود فیلتر شکن قوی Capra VPN برای موبایل سامسونگ

در شرایط کنونی نیاز به فیلتر شکن جهت مروری آزاد در اینترنت امری بدیهی است. این موضوع باعث می‌ شود این ضرورت برای شما ایجاد شود که از یک فیلتر شکن مناسب در دستگاه خود برخوردار باشید. چرا که در صورت نداشتن یک فیلتر شکن مناسب شما نمی‌ توانید از بسیاری از خدمات بین‌ المللی موجود در اینترنت برخوردار شوید.
گزینه‌ های زیادی در بازار وجود دارد که شما می‌ توانید آن را به عنوان فیلتر شکن اختصاصی دستگاه خود معرفی کنید. اما همه فیلتر شکن‌ های موجود در بازار از کیفیت لازم برای دور زدن محدودیت‌ ها برخوردار نیستند. و حتی بسیاری از آن ها اتصالی برای شما برقرار نمی‌ کنند.
یکی از این فیلتر شکن ‌ها که با افزایش شدت محدودیت ‌ها دچار فیلترینگ شدید شده است، برنامه Capra VPN می‌ باشد. که به راحتی از طریق گوگل پلی قابل دسترس می‌ باشد.

سرور های Capra VPN با تعداد کم

سرور های موجود در این برنامه بسیار محدود می‌ باشد. و به طور کلی تنها در دو کشور سرور های این برنامه پراکنده شده است. این ویژگی باعث می‌ شود که بلاک کردن این سرور ها توسط عوامل فیلتر کننده بسیار راحت‌ تر باشد. و به همین دلیل است که این برنامه در بسیاری از اوقات و با اکثر اینترنت ‌ها نمی‌ تواند قدرت لازم برای رفع فیلترینگ را فراهم کند.

آیا خدمات رایگان برنامه Capra VPN ارزش استفاده دارد؟!

خدماتی که این برنامه در اختیار شما قرار می ‌دهد، به صورت پیش فرض همه رایگان است. و شما نیاز به پرداخت هزینه جهت استفاده از آن ها ندارید.
اما همانطور که اشاره شد خدمات رایگان این برنامه از قدرت کافی برخوردار نیستند و اطلاعاتی از اکانت پرمیوم آن نیز در دسترس نمی‌ باشد.
به طور کلی برای شما بهتر است که در مورد این فیلتر شکن ریسک نکنید. و با پرداخت هزینه اکانت پرمیوم آن را خریداری نکنید. و با مراجعه به برنامه‌ های امتحان پس داده و مطمئن یا از خدمات رایگان آن ها برخوردار شوید. یا در صورت نیاز به خدمات باکیفیت ‌تر، با خیال راحت اکانت پرمیوم آن برنامه ‌ها را تهیه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *