دانلود فیلتر شکن Cellular Vpn برای گوشی همراه


دانلود فیلتر شکن Cellular Vpn برای گوشی همراه

نسخه جدید فیلتر شکن Cellular Vpn + رایگان

امروزه شرایط حاکم بر اینترنت به گونه ای است که تمام ما مجبور به استفاده از فیلتر شکن ها شده ایم. چرا که بسیاری از خدمات مورد نیاز ما به دلیل فیلترینگ از دسترس خارج شده ‌اند. بنابراین ما برای دسترسی به آن ها نیاز به یک ابزاری داریم که بتوانیم این محدودیت‌ ها را کنار بگذاریم. فیلتر شکن Cellular Vpn یک وی پی ان بسیار پرسرعت و با قدرت بسیار بالا می باشد. که بهترین خدمات وی پی ان را با بهترین کیفیت در اختیار ما می‌گذارد. و در نتیجه با دانلود این برنامه ما از یک فیلتر شکن بسیار کاربردی و بی نظیر برخوردار خواهیم شد. و می توانیم تمام محدودیت های گفته شده را از بین ببریم.

ایمنی زیاد برنامه Cellular Vpn از اطلاعات خصوصی

یکی از بهترین ویژگی های این برنامه که بسیاری از ما را مجاب به استفاده از آن می کند. امنیت بسیار بالای آن می باشد. این برنامه برای کسب رضایت ما کاربران از خدمات امنیتی و پروتکل های امنیتی مختلفی استفاده می کند. یکی از این اقدامات رمزگذاری اتصالات ما می باشد. به صورتی که این وی پی ان برای رمزگذاری اتصالات ما آن را از یک تونل رمزگذاری شده ایمن عبور می دهد و از این طریق برای ما اتصالی غیر قابل نفوذ و ایمن فراهم می‌ کند. با این کار ما حتی اگر از وای فای های عمومی که از امنیت بسیار کمی برخوردارند استفاده کنیم، اتصالی بسیار ایمن و با قدرت بالا نصیب ما خواهد شد.

Screenshot image

اتصال ساده به فیلتر شکن Cellular Vpn

استفاده از این برنامه برای تمامی کاربران آسان می باشد. برای بهره‌ مندی از خدمات این برنامه کافیست آن را دانلود کنیم و پس از نصب آن بر روی دستگاهمان، وارد برنامه شویم. سپس تنها با یک کلیک ساده بر روی دکمه اتصال به صورت خودکار به بهترین سرور و با بالاترین کیفیت متصل خواهیم شد. اما انتخاب دستی سرور ها نیز برای ما امکان پذیر است. کافیست بر روی لیست سرور ها کلیک کنیم و با توجه به سرعت مورد نیازمان سرور دلخواهمان را انتخاب کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *